Otrdiena, 27. Septembris, 2022. Ādolfs, Ilgonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina pieteikties valsts atbalstam dabasgāzes izmaksu samazinājumam


Aicina pieteikties valsts atbalstam dabasgāzes izmaksu samazinājumam2022.02.02 Komentāri (0) Aicina pieteikties valsts atbalstam dabasgāzes izmaksu samazinājumam

Sakarā ar enerģijas cenu krīzi Eiropā ikvienam dabasgāzes lietotājam ir strauji augušas ikmēneša izmaksas, un valsts noteikusi vairākus atbalsta veidus pieauguma kompensēšanai, arī elektroenerģijas lietotājiem. Juridiskie klienti, kuru līguma ietvaros dabasgāzi patērē mājsaimniecības, tiek aicināti pieteikties valsts atbalstam dabasgāzes izmaksu samazinājumam!

Dabasgāzei. Atbalsts maksai par dabasgāzi ir pieejams mājsaimniecībām un tiem juridiskajiem klientiem, kuru gazificētais objekts ir daudzdzīvokļu dzīvojamā māja, ja dabasgāzes vidējais mēneša patēriņš 12 mēnešu periodā objektā ir vairāk nekā 221 kWh/mēnesī (21 m³/mēnesī). Atbalsta apmērs būs atkarīgs no klienta esošās dabasgāzes cenas un patēriņa. Maksas samazinājumu aprēķinās kā starpību starp esošo dabasgāzes cenu par kWh un 0.0340 EUR/kWh (bez PVN). Ir noteikts maksimālais atbalsta lielums.

 

Elektroenerģijai. 2021.gada decembrī ikvienam klientam tika piemērota kompensācija sadales sistēmas pakalpojumu maksai 50% apmērā un no 2022.gada 1.janvāra līdz 30.aprīlim – kompensācija 100% apmērā gan sadales un pārvades sistēmas pakalpojumiem, gan obligātās iepirkuma komponentēm. Atbalsts tiek segts no valsts budžeta līdzekļiem.

 

Vairāk informācijas: ŠEIT.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas