Piektdiena, 06. Augusts, 2021. Aisma, Askolds

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina pieteikt pārstāvjus darbam Ētikas komisijā.


Aicina pieteikt pārstāvjus darbam Ētikas komisijā.2020.11.10 Komentāri (0) Aicina pieteikt pārstāvjus darbam Ētikas komisijā.

Saskaņā ar Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijas nolikumu aicina pieteikt 2 (divus) pārstāvjus no pašvaldības iedzīvotāju vidus darbam Ētikas komisijas locekļu amatā.

Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijas locekļa kandidāta pieteikumu veidlapas jāiesniedz līdz 2020.gada 30.novembrim Bauskas novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, iemetot pastkastītē “Bauskas novada pašvaldībai”  (Uzvaras ielā 1, Bauska, 1.stāvs) vai sūtot uz e-pastu: dome@bauska.lv.

Pieteikuma veidlapa pieejama šeit.

Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijas nolikums šeit.

Ētikas kodekss šeit.

  • Pieteikumos jānorāda kandidāta vārds, uzvārds, personas kods, latviešu valodas prasme, amats, darbavieta, e-pasta adrese, iesniedzēju – Bauskas novada pašvaldības iedzīvotāju saraksts.
  • Pieteikumā jābūt kandidāta rakstveida paziņojumam, ka viņš ir iepazinies ar Bauskas novada pašvaldības Ētikas kodeksu, ka gadījumā, ja tiks apstiprināts amatā, komisijas locekļa amata pienākumus pildīs godprātīgi, ievērojot Ētikas kodeksu, komisijas nolikumu un citus normatīvos aktus un apņemas nodrošināt fizisko personu datu aizsardzību atbilstīgi Fizisko personu datu aizsardzības likumam.
  • Pašvaldības iedzīvotājiem, kas izvirzīti dalībai Ētikas komisijā, jābūt sabiedrībā cienījamiem, ar nevainojamu reputāciju, bez disciplināriem un profesionālās ētikas pārkāpumiem.
  • Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijā ir ne mazāk kā desmit pašvaldības iedzīvotājiem.
  • Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijas ir uzskatāmi par valsts amatpersonām likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” izpratnē.
  • Komisijas locekļi par darbu komisijas sēdēs saņem atlīdzību tādā apmērā, kāds noteikts Bauskas novada pašvaldības amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikumā.

Papildus informācija zvanot uz tālruņa numuru: 65794230 (Personāla speciāliste Ieva Gudone)


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas