Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina pieteikt Bauskas novada Vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus


Aicina pieteikt Bauskas novada Vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus2017.08.07 Komentāri (0) Aicina pieteikt Bauskas novada Vēlēšanu komisijas locekļu kandidātus

Saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu un Bauskas novada domes 2017.gada 27. jūlija lēmumu „Par termiņa noteikšanu Bauskas novada Vēlēšanu komisijas kandidātu pieteikšanai” Bauskas novada dome līdz 2017.gada 31.augustam izsludina pieteikšanos uz Bauskas novada Vēlēšanu komisijas locekļu vietām.

Par Vēlēšanu komisijas locekli var pieteikt tikai Latvijas pilsoņus, kuri prot latviešu valodu un kuriem ir vismaz vispārējā vidējā izglītība. 

Tiesības izvirzīt un pieteikt savus pārstāvjus Bauskas novada Vēlēšanu komisijā ir reģistrēto politisko partiju vai to apvienību centrālajām pastāvīgi funkcionējošām vadības institūcijām, kā arī katram Bauskas novada domes deputātam vai ne mazāk kā 10 balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem. Pieteikto kandidātu skaits no viena pieteicēja nedrīkst būt lielāks par septiņiem locekļu kandidātiem.

Ja kandidātu izvirza vēlētāju grupa, pieteikums jāparaksta katram vēlētājam, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi. Ja kandidātu izvirza politiskā partija vai politisko partiju apvienība, pieteikumam pievienojams arī izraksts no tās centrālās pastāvīgi funkcionējošās vadības institūcijas lēmuma.

Vēlēšanu komisijas locekļi nedrīkst būt Saeimas, Eiropas Parlamenta vai attiecīgās pašvaldības deputāti. Tāpat vienu un to pašu pārstāvi nevar pieteikt darbam vienlaicīgi vairākās vēlēšanu komisijās.

Pieteikumus lūdzam iesniegt Bauskas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskā, Bauskas novadā vai elektroniski e-pastā: dome@bauska.lv  (ievērojot normatīvajos aktos noteiktās prasības attiecībā uz elektroniskā dokumenta juridisko spēku) līdz 2017. gada 31. augustam.

Pieteikuma veidlapa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas