Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina piedalīties konferencē "Eiropas inovāciju partnerības darba grupu projekti Latvijā"


Aicina piedalīties konferencē 2018.10.31 Komentāri (0) Aicina piedalīties konferencē "Eiropas inovāciju partnerības darba grupu projekti Latvijā"

Aicinām Jūs piedalīties konferencē "Eiropas inovāciju partnerības darba grupu projekti Latvijā", kas notiks 31.oktobrī, Vircavas kultūras namā, Jelgavas ielā 1, Vircavā. Pasākumu organizē Valsts Lauku tīkla Sekretariāts un SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs".


Konference tiek organizēta, lai informētu lauksaimniekus un visus tos, kam šo projektu rezultāti varētu šķist interesanti, par Lauku attīstības programmas pasākuma Nr. 16. “Sadarbība” apakšpasākumu 16.1. "Atbalsts Eiropas Inovāciju partnerības (turpmāk EIP) lauksaimniecības ražīgumam un ilgtspējai lauksaimniecības ražīguma un ilgtspējas darba grupu projektu īstenošanai" projektiem, to norisi, un iezīmētu aktivitāti apakšpasākumā 16.2. "Atbalsts jaunu produktu, metožu, procesu un tehnoloģiju izstrādei."Lai pieteiktos konferencei, lūdzam līdz 23.oktobrim aizpildīt reģistrācijas formu: ŠEIT

 

Konferences programma: ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas