Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina piedalīties auto foto orientēšanās sacensībās


Aicina piedalīties auto foto orientēšanās sacensībās2020.10.08 Komentāri (0) Aicina piedalīties auto foto orientēšanās sacensībās

Sestdien, 24.oktobrī Bauskā notiks auto foto orientēšanās sacensības „Bauska”, kurās dalībniekiem būs iespēja ziedot Bauskas novada sociālā dienesta aprūpes centram produktu iegādei.

Sacensības sāksies Īslīces kultūras namā. Tālāk dalībniekus kontrolpunkti vedīs cauri Bauskas, Rundāles, Jelgavas, Iecavas un Vecumnieku novadiem. Pasākuma dalībnieki ne tikai meklēs kontrolpunktus, bet apmeklēs vietējos mājražotājus un amatniekus, degustējot un iepazīstot produkciju un darot labus darbus. Dienas noslēgums plānots atpūtas kompleksā „Rožamlas” Ceraukstes pagastā.

 

Pasākuma plānotais ilgums – 7 stundas.

 

Lai piedalītos braucienā nepieciešams: vieglais automobilis (derēs arī busiņš ar "B" kategorijas tiesībām), vismaz 2 cilvēku komanda, digitālais fotoaparāts vai viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti (vai AirDrop funkciju), rakstāmais, ērti apavi, talismans un labs noskaņojums.

 

Labākai kontrolpunktu meklēšanai ieteicamas ir auto ceļu kartes: Viduslatvija (jo organizatoru būs smalka un bez mēroga).

 

Brauciena norise sestdien, 24.oktobrī:

  • 09:00 - 09:30 reģistrācija;
  • 09:30 dalībnieku sapulce;
  • 09:50 pirmā auto starts;
  • 16:50 pirmā auto finišs.

 

Dalības maksa līdz 8.oktobrim 50 eur no komandas. Vēlāk 65 eur.

 

Pieteikšanās sacensībām: ŠEIT.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas