Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina piedalīties Auto – Foto orientēšanās pasākumā “Pa Bauskas novada līkločiem”


Aicina piedalīties Auto – Foto orientēšanās pasākumā “Pa Bauskas novada līkločiem”2022.02.21 Komentāri (0) Aicina piedalīties Auto – Foto orientēšanās pasākumā “Pa Bauskas novada līkločiem”

Sestdien, 26. februārī, plkst. 10.00 biedrība “Laiks Jauniešiem” sadarbībā ar Īslīces pagasta nodaļu organizēs Auto – Foto orientēšanās pasākumu “Pa Bauskas novada līkločiem”

Pasākuma laikā Jums būs jāatrod un jānofotogrāfējas pie kartēm atzīmētiem kontrolpunktiem, jāapmeklē dažādas vietas un jāizpilda dažādi papilduzdevumi. Plānojam, ka pasākums ilgs aptuveni 4 - 5 stundas, kā arī mērojamā distance lēšama līdz 200 km.

Auto-Foto orientēšanās sākuma un noslēguma punkts ir noteikts Īslīces Kultūras nams (Bauskas novads, Īslīces pagasts, Rītausmas). Reģistrācija pasākumam jau ir sākusies un to aicinām veikt elektroniski: ŠEIT līdz 23. februāra plkst. 20.00. Pēc Jūsu aizpildītas pieteikuma anketas ar Jums sazināsies pasākuma vadītājs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sekmīgai Auto-Foto orientēšanās norisei Jūsu komandai būs nepieciešams uzlādēts viedtālrunis/planšetdators vai fotoaparāts. Dalības maksa pasākumam ir noteikta ziedojuma veidā (uz vietas) jaunatnes organizācijas “Laiks Jauniešiem” aktivitāšu nodrošināšanai (izglītības un labdarības jomās).

 

Aicinām pasākuma dalībniekus būt atraktīviem un padomāt par automašīnas un sevis dekorēšanu, jo krāšņākajām un interesantākajām komandām ir paredzēti papildus punkti un īpašas balvas no pasākuma sadarbības partneriem.

 

Informējam, ka katrs komandas dalībnieks pilnībā atbild par savu rīcību pasākuma laikā, tās izraisītajām sekām un nodarītajiem zaudējumiem sev un trešajām personām.

 

Vairāk informācijas un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības “Laiks Jauniešiem” vadītāju – Gintu Jankovski (+371 28 646 934) vai (info@laiksjauniesiem.lv).


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas