Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina nepostīt slidošanai paredzētos ledus laukumus


Aicina nepostīt slidošanai paredzētos ledus laukumus2016.01.12 Komentāri (0) Aicina nepostīt slidošanai paredzētos ledus laukumus

Lai dažādotu baušķenieku brīvā laika pavadīšanas iespējas ziemā un veicinātu aktīvu dzīvesveidu, Bauskā izveidoti ledus laukumi, kas paredzēti slidošanai un hokeja spēlēšanai.

Kamēr saglabājas ziemai atbilstoši laikapstākļi, pašvaldība aicina tos izmantot. Šogad, uzlejot vairākas kārtas, tapa slidotava pie Bauskas stadiona iepretim Kareivju ielas 3 daudzdzīvokļu namam. Tā darbojas kopš 8.janvāra.

Sporta centra „Mēmele” speciālists Rimants Velmunskis stāsta, ka 12.janvāra rītā konstatēts, ka ledus laukumu izmantojušas automašīnas. Pirmdien pieputinātais sniegs ir izbraukāts, ar automašīnu riepām noblīvēts. Ledus laukumu atjaunot, lai tas būtu kvalitatīvi pieejams slidotājiem, ir sarežģīti.  

Lai ziemas priekus varētu baudīt ģimenes ar bērniem un citi slidot gribētāji, pašvaldība aicina nebojāt ledus laukumu pie stadiona un starp daudzdzīvokļu namiem vecā skeitparka teritorijā. Ja tuvējo māju iedzīvotāji vai garāmgājēji redz automašīnas, kas bojā slidotavu, lūgums ziņot policijai.

Darbadienās slidotava pieejama sākot no pēcpusdienas, brīvdienās – visu dienu. Pirmais hokeja turnīrs jaunizveidotajā slidotavā paredzēts 17.janvārī no plkst.11.00.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas