Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina jauniešus bez maksas apgūt digitālās prasmes


Aicina jauniešus bez maksas apgūt digitālās prasmes2020.03.11 Komentāri (0) Aicina jauniešus bez maksas apgūt digitālās prasmes

Viens no „Palīdzēsim.lv" darbības virzieniem ir atbalsta sniegšana jauniešiem, organizējot dažādus uz personības izaugsmi vērstus pasākumus mērķpilna brīvā laika pavadīšanai.

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv” (www.palidzesim.lv), kuras galvenā mērķgrupa ir sociālā riska grupas jaunieši, sadarbībā ar piecām valstīm ir sākusi starptautisku projektu digitālo prasmju apgūšanai.

Galvenais projekta mērķis ir nodrošināt kvalitatīvas nodarbinātības iespējas sociālā riska grupas jauniešiem, piemēram, bāreņi, jaunieši, kuriem finansiālu iemeslu dēļ nav iespēja turpināt iegūt augstāko izglītību vai iesaistīties papildu ārpusskolas nodarbībās, jaunieši no maznodrošinātām ģimenēm, lauku teritorijām, jaunieši, kurus audzina viens no vecākiem, minoritāšu pārstāvji u.t.t.

 

Konkrētais projekta mērķis ir izstrādāt un īstenot specializēto digitālo prasmju mācību programmu -grafisko dizainu un 3D animāciju, lai jauniešiem, kuri nevar iegūt tehnoloģijas zināšanas finansiālu ierobežojumu dēļ, sniegtu iespēju tās apgūt kursa veidā.

Projekta ietvaros ir izstrādāta un tiks īstenota mācību programma, kā arī sniegts psiholoģisks atbalsts un sociāla palīdzība.

Projekta ietvaros paredzēti divi apmācību kursi:

  • Grafiskais dizains
  • 3D animācijas pamati

Katrs kurss notiks 480 akadēmisko stundu garumā – kas iekļauj neklātienes apmācības, vizītes uz nozares uzņēmumiem un  grupu darbu. Katram dalībniekam tiks piesaistīts mentors mācību procesa uzraudzīšanai.  Viena kursa dalībnieku skaits: 10-20.

Plānotais nodarbību laiks: Trešdienās un piektdienās plkst 10:00 - 15:00 (laiks var mainīties) 

Studenti tiks nodrošināti ar nepieciešamo tehniku un materiāliem.

Pēc kursa veiksmīga noslēguma pārbaudījuma nokārtošanas students saņems sertifikātu.

Aicinam interesentus līdz 17.martam sūtīt pieteikumu brīvā formā laura.steina@palidzesim.lv vai aizpildīt pieteikuma anketu: www.visidati.lv/aptauja/1550216562/

Afiša

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Šteina
Projektu vadītāja
www.palidzesim.lv
mobilais tālr.: +371 2911 0203


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas