Pirmdiena, 06. Decembris, 2021. Niklāvs, Nikolajs, Niks, Nikola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina izvirzīt titula „Bauskas novada goda pilsonis" kandidātus


Aicina izvirzīt titula „Bauskas novada goda pilsonis2015.06.19 Komentāri (0) Aicina izvirzīt titula „Bauskas novada goda pilsonis" kandidātus

     Apbalvojums „Bauskas novada Goda pilsonis” ir viens no pieciem apbalvojumiem, kurus saskaņā ar nolikumu „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem” piešķir Bauskas novada pašvaldība. 

     Apbalvojumu „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Bauskas novada labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā un citā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Atšķirībā no citiem apbalvojumu veidiem, šo apbalvojumu var piešķirt arī Latvijas un ārvalstu amatpersonām, kā arī sadraudzības pilsētu un pašvaldību pārstāvjiem.

     Goda pilsonim pasniedz goda zīmi „Bauskas novada Goda pilsonis”, apliecinājuma rakstu par apbalvojuma „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķiršanu un naudas balvu 150 eiro.

     Kandidātus apbalvojuma „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķiršanai var izvirzīt Domes deputāti, Domes komitejas, komisijas, Bauskas novadā reģistrētas juridiskās personas, valsts un pašvaldību institūcijas vai ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas, kuru dzīvesvieta deklarēta Bauskas novada administratīvajā teritorijā.

     Apbalvojumu „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķir vienu reizi gadā, apbalvojumi tiek pasniegti Bauskas Novada svētku ietvaros. Apbalvojumu vienai personai piešķir vienu reizi.

     Lai izvirzītu kandidātu apbalvojumam „Bauskas novada Goda pilsonis”, līdz 30.jūnijam  Bauskas novada administrācijā Uzvaras ielā 1, Bauskā jāiesniedz iesniegums, kurā jānorāda:

 – izvirzāmā kandidāta vārds, uzvārds, dzimšanas datums, nodarbošanās, dzīvesvietas adrese, kontaktinformācija;

 – kandidāta dzīves apraksts;

 – kandidāta sabiedrisko aktivitāšu apraksts, par kurām ierosināts piešķirt apbalvojumu „Bauskas novada Goda pilsonis”;

 – informācija par kandidāta pieteicēju (pieteicējiem).

     Iesniegtos pieteikumus apkopo un izvērtē ar Bauskas novada domes lēmumu izveidotā Apbalvojumu piešķiršanas padome. Apbalvojumu „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķir ar domes lēmumu. Apbalvojumu piešķiršanas padome vērtē pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti, ieguldījumu kultūras, izglītības un saimnieciskā darbā, kā arī novada attīstībā kopumā, pozitīva novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu, profesionālo darbību, ilggadēju un panākumiem vainagotu darbu Bauskas novada labā un citus īpašus nopelnus. 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas