Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina izvirzīt kandidātus pašvaldības apbalvojumam „Bauskas novada Goda pilsonis


 Aicina izvirzīt kandidātus pašvaldības apbalvojumam  „Bauskas novada Goda pilsonis2014.07.21 Komentāri (0) Aicina izvirzīt kandidātus pašvaldības apbalvojumam „Bauskas novada Goda pilsonis

Apbalvojums „Bauskas novada Goda pilsonis” ir viens no pieciem apbalvojumiem, kurus saskaņā ar nolikumu „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem” piešķir Bauskas novada pašvaldība.  


Apbalvojumu „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Bauskas novada labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā un citā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Atšķirībā no citiem apbalvojumu veidiem, šo apbalvojumu var piešķirt arī Latvijas un ārvalstu amatpersonām, kā arī sadraudzības pilsētu un pašvaldību pārstāvjiem.


Goda pilsonim pasniedz goda zīmi „Bauskas novada Goda pilsonis”, apliecinājuma rakstu par apbalvojuma „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķiršanu un dāvanu EUR 150 apmērā.
    
Apbalvojumu „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķir vienu reizi gadā, apbalvojumi tiek pasniegti Bauskas Novada svētku ietvaros. Apbalvojumu vienai personai piešķir vienu reizi.

Bauskas novada pašvaldība aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam „Bauskas novada Goda pilsonis”, līdz 2014.gada 21.jūlijam.  Bauskas novada administrācijā Uzvaras ielā 1, Bauskā jāiesniedz iesniegums, kurā jānorāda visa nepieciešamā, nolikumā norādītā informācija.

Iesniegtos pieteikumus apkopos un izvērtēs ar Bauskas novada domes lēmumu izveidotā Apbalvojumu piešķiršanas padome. Apbalvojumu „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķir ar domes lēmumu. Izskatot pieteikumus par apbalvojuma „Bauskas novada Goda pilsonis” piešķiršanu, Apbalvojumu piešķiršanas padome vērtē pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti; ieguldījumu kultūras, izglītības un saimnieciskā darbā, kā arī novada attīstībā kopumā; pozitīva novada tēla veidošanu un novada vārda popularizēšanu; profesionālo darbību; ilggadēju un panākumiem vainagotu darbu Bauskas novada labā un citus īpašus nopelnus. 

2014.gada 27.martā Bauskas novada dome apstiprināja nolikumu Nr.2 „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem”. Nolikums paredz piecu veidu apbalvojumu piešķiršanu novada iedzīvotājiem: apbalvojums „Mūža  ieguldījums”, tituls „Bauskas novada Goda pilsonis”, Goda raksts, Atzinības raksts un Pateicības raksts. 

Ar pilnu nolikuma tekstu iespējams iepazīties ŠEIT.

Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas