Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina ieteikt Ētikas komisijas locekļus


Aicina ieteikt Ētikas komisijas locekļus2016.02.03 Komentāri (0) Aicina ieteikt Ētikas komisijas locekļus

Janvāra domes sēdē deputāti apstiprināja Ētikas kodeksu. Tā mērķis ir sekmēt likumīgu, godprātīgu un efektīvu Bauskas novada pašvaldības darbu novada iedzīvotāju interesēs, uzlabot darba kultūru un vairot novada iedzīvotāju cieņu un uzticību novada pašvaldībai. 

Plānots, ka Ētikas komisijā strādās pieci cilvēki. Trīs no tiem būs sabiedrības pārstāvji. Pašvaldība aicina vismaz desmit cilvēku lielai grupai ieteikt Bauskas novada iedzīvotājus, cienītas personas, kas varētu darboties Ētikas komisijā.  

Ētikas komisija ir Bauskas novada pašvaldības koleģiāla un neatkarīga institūcija, kuras uzdevums ir objektīvi un vispusīgi izvērtēt Bauskas novada domes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja vietnieka, deputātu un pašvaldības amatpersonu un darbinieku - izpilddirektora, izpilddirektora vietnieka, iestāžu vadītāju un darbinieku - Ētikas kodeksā noteikto normu ievērošanu.

Komisijas darbība tiek finansēta no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Komisijas locekļi par darbu Komisijas sēdēs saņem atlīdzību tādā apmērā, kāds noteikts Bauskas novada pašvaldības amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikumā.

Bauskas novada pašvaldības Ētikas komisijas nolikums

ĒTIKAS KOMISIJAS LOCEKLA KANDIDĀTA PIETEIKUMS

Ētikas kodekss

Komisijas locekļa kandidāta pieteikumus līdz 2016.gada 19.februāra darbadienas beigām var iesniegt Bauskas novada administrācijas Klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskā vai iesūtīt pa pastu, norādot adresātu: Bauskas novada pašvaldība, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV-3901.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas