Otrdiena, 30. Novembris, 2021. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina iesaistīties Pasaules Kustības dienā 3.oktobrī


Aicina iesaistīties Pasaules Kustības dienā 3.oktobrī2021.09.23 Komentāri (0) Aicina iesaistīties Pasaules Kustības dienā 3.oktobrī

Latvijas Tautas sporta asociācija, kā Starptautiskās Sports visiem organizācijas (TAFISA) biedrs, aicina Latvijas pašvaldības iesaistīties TAFISA Pasaules Kustību dienas organizēšanā, kas norisināsies 3. oktobrī. Latvijas Tautas sporta asociācija ir oficiāls pasākuma partneris.

Kas ir Pasaules Kustību diena (World Walking Day)?

Pasaules Kustību diena ir pasākums, kas apvieno visu pasauli 24 stundu garā planētas mēroga stafetē, kas norisinās virzienā no austrumiem uz rietumiem. 2021. gada 3. oktobrī pīkst. 10:00 (pēc vietējā laika) dalībnieki no visām pasaules malām, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai darbības jomas, nodos stafeti, lai sazinātos cits ar citu, dalītos ar savu aktivitāti vai izmantotu šo iespēju, lai piesaistītu sabiedrības uzmanību svarīgiem jautājumiem.

Kopumā TAFISA Pasaules Kustību dienā kopš iniciatīvas sākuma 1991. gadā piedalījušies vairāki miljoni dalībnieku no 160 valstīm, un šogad mums ir iespēja iesaistīt vēl vairāk cilvēku visā pasaulē.

 

Kā piedalīties Pasaules Kustību dienā?

Latvijas Tautas sporta asociācija piedāvā piedalīties pasākumā šādā formātā: katra pašvaldība izvēlas galveno koordinatoru, kas piesaka grupu aktivitātes, kuras organizēs pašvaldība. Var izvēlēties jebkuru aktivitāti (skriešana, nūjošana, riteņbraukšana, pārgājieni vai citas) un svarīgi ir norādīt laika intervālu, kad plānots veikt aktivitāti. Zinot šos laikus, varēsim noteikt, kā tiks nodota virtuālā stafete. Pēc aktivitātes koordinatoram būs jāapkopo informācija no savas grupas un grupu dalībniekiem - ekrānšāviņi no sporta lietotnes ar veikumu un foto liecības no pasākuma - un jānosūta šie materiāli uz e-pastu wwd2021@inbox.lv, kā arī jānopublicē bildes no aktivitātes vai brīdi, kad tiek nodota stafete, sociālajos tīklos ar mirkļbirkām #worldwalkingday un #ltsa.

 

Aicinām pieteikties dalībai pasākumā līdz š.g. 27. septembrim, nosūtot pieteikuma formu: ŠEIT uz ltsa@riga.lv.

 

Izmantojiet šo fantastisko iespēju, lai iesaistītu fiziskās aktivitātēs savas pilsētas, kopienas un iedzīvotājus, iekļautu fiziskās aktivitātes ikdienas dzīvē un baudītu priekšrocības, ko sniedz fiziskās aktivitātes!


Lūgums nodot informāciju par šo pasākumu sporta dzīves vadītājiem un jūsu novada pagastu pārvaldēm. Jautājumu gadījumā lūgums sūtīt e-pastus uz ltsa@riga.lv vai zvanīt 26895037.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas