Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina iesaistīties labdarības akcijā Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskajā baznīcā


Aicina iesaistīties labdarības akcijā Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskajā baznīcā2015.12.18 Aicina iesaistīties labdarības akcijā Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

Ziemassvētku gaidās, 18.decembrī, Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks labdarības koncerts “Ziemassvētku pastkarte”. Uz koncertu tiek aicināts ikviens, kurš pirms Ziemassvētkiem vēlas sirdī ienest gaišumu un sagādāt to arī citiem.

No plkst. 18.00 Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzā tiks gaidīts ikviens, kurš vēlas interesanti pavadīt laiku vai ziedot mantas un drēbes grūtībās nonākušām ģimenēm ar bērniem. Pasākuma laikā būs iespējams ne tikai klausīties aizkustinošu mūziku dažādu izpildītāju sniegumā, bet arī interesanti pavadīt laiku. Bērniem pirms koncerta būs iespēja iesaistīties dažādās radošās darbnīcas.

Plkst. 20.00 baznīcā sāksies koncerts “Ziemassvētku Pastkarte”. To atbalsta vairāki Latvijā pazīstami mūziķi. Savu dalību koncertā ir apstiprinājis Garkalnes jauktais koris „Pa Saulei“, kas ir dibināts 2009. gada 11. augustā tā diriģentes Martas Ozolas vadībā. Līdz šim koris un tā diriģenti Jānis Ozols, Marta Ozola un Margarita Dudčaka sevi ir pierādījuši kā vienu no daudzsološākajiem Latvijas koru kolektīviem, piedaloties un izcīnot godalgotas vietas gan dažādos vietēja, gan starptautiska mēroga koru konkursos. Pasākuma organizatori-labdarības lapa “Snowflake” atklāj, ka starp izpildītājiem būs arī kāds pārsteigums, ko pagaidām iecerēts paturēt noslēpumā.

Pārsteigumus mazākajiem skatītājiem būs sarūpējusi fabrika “Laima” un grāmatnīca “Jānis Roze”. 18.decembrī visu dienu būs iespējams ziedot mantas grūtībās nonākušajām ģimenēm veikalā “Apavu Namiņš”, Zaļajā ielā 11, Bauskā. Koncerts un pārējās aktivitātes būs bez maksas.

Pasākuma aktualitātēm sekot līdzi iespējams labdarības lapas “Snowflake” Facebook lapā - www.facebook.com/snowflakechildren vai www.snowflake.lv

Nepilna gada laikā organizācijai izdevies palīdzēt simtiem ģimenēm visā Latvijā. Tiem izdevies sagādāt ne tikai apģērbu, mēbeles un citas sadzīves lietas, bet arī finansiālu atbalstu gan ārstniecībai, gan citām vajadzībām. Šovasar sadarbībā ar pazīstamo grupu «Prāta Vētra» un «Mājas» saldējumu tika īstenots sociālais projekts, kura laikā labdarības lapa "Snowflake" iepriecināja vairāk nekā 50 grūtībās nonākušas ģimenes no Zemgales, Kurzemes, Vidzemes un Rīgas.

 


Citas ziņas