Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina iedzīvotājus pieteikt bez maksas elektronikas savākšanu no mājsaimniecībām


Aicina iedzīvotājus pieteikt bez maksas elektronikas savākšanu no mājsaimniecībām2021.07.06 Komentāri (0) Aicina iedzīvotājus pieteikt bez maksas elektronikas savākšanu no mājsaimniecībām

Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar vides apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Eco Baltia vide”, kā arī “Maxima Latvija” elektrotehnikas šķirošanas kampaņā “Viegla šķirošanās” aicina iedzīvotājus vairāk nekā 40 novados pieteikt nolietoto un vairs nevajadzīgo elektroiekārtu bezmaksas izvešanu no savām mājsaimniecībām vai uzņēmumiem. Piedaloties akcijā, ir iespēja laimēt noderīgas balvas – veikalu “Maxima” dāvanu kartes 30 eiro vērtībā.

Kampaņa katrā pagastā un pilsētā tiek īstenota dažādos laika periodos, sākot no jūlija, līdz pat gada beigām.

Pieteikties elektronikas izvešanai var aizpildot reģistrācijas anketu: ŠEIT zvanot pa tālr. 26626165 vai rakstot uz e-pastu: elektronika@ecobaltiavide.lv, norādot precīzu adresi, apjomu un kontaktinformāciju.

Bauskas pilsēta, Brunavas pagasts, Ceraukstes pagasts, Codes pagasts, Dāviņu pagasts, Gailīšu pagasts, Īslīces pagasts, Mežotnes pagasts, Vecsaules pagasts, Rundāles pagasts, Svitenes pagasts, Viesturu pagasts pieteikšanās notiek līdz 13.jūlijam.

Vecumnieku pagasts, Bārbeles pagasts, Kurmenes pagasts, Skaistkalnes pagasts, Stelpes pagasts, Valles pagasts pieteikšanās notiek līdz 28.septembrim.

 

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildu var kopā ar elektroniku nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus. Lai pieteiktu izvešanu adresē, minimālajam kopējam nodoto lietu svaram jābūt vismaz 50 kg.  

 

Aicinām ievērot, ka akcijā var nodot tikai nolietotās elektropreces, akumulatorus un baterijas. Netiks savākti citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, logi, durvis, podi u.c.

 

Piedaloties kampaņā “Viegla šķirošanās”, ikviens dalībnieks varēs pretendēt uz patīkamām un noderīgām balvām. Katrā pagastā starp dalībniekiem tiks izlozēta veikala “Maxima” dāvanu karte 30 eiro vērtībā, kā arī tiks piešķirta “Maxima” dāvanu karte līdzvērtīgā apmēra tam pagastniekam, kurš būs nodevis lielāko apjomu elektrotehnikas.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas