Trešdiena, 29. Jūnijs, 2022. Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā “Kā uzlabot dzīvi jauniešiem jaunajā apvienotajā Bauskas novadā”


Aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā “Kā uzlabot dzīvi jauniešiem jaunajā apvienotajā Bauskas novadā”2021.10.15 Komentāri (0) Aicina iedzīvotājus piedalīties diskusijā “Kā uzlabot dzīvi jauniešiem jaunajā apvienotajā Bauskas novadā”

Otrdien, 26.oktobrī, plkst. 18.00 ZOOM platformā biedrība “Laiks Jauniešiem” aicina piedalīties diskusijā “Kā uzlabot dzīvi jauniešiem jaunajā apvienotajā Bauskas novadā”. Diskusijā aicināti piedalīties visi novadnieki, kuriem rūp bērnu un jauniešu dzīves kvalitāte jaunajā apvienotajā Bauskas novadā.

Diskusijā savu dalību apstiprinājuši vairāki Bauskas novada deputāti, pašvaldības darbinieki, NVO pārstāvji, darbā ar jaunatni iesaistītie, izglītības iestāžu darbinieki, vecāki un paši jaunieši. Diskusija norisināsies vairākās daļās, akcentējot dažādus jautājumus un viedokļu apmaiņu.

 

 

Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs G.Jankovskis uzskata, ka šāda veida diskusija ir ārkārtīgi nepieciešamas jaunatnes jomas attīstībai jaunajā apvienotajā Bauskas novadā. Darbam ar jaunatni ir jābūt vienai no pirmajām prioritātēm pašvaldībā, jaunietis ir mūsu šodiena.

 

Bauskas novada jaunieti Z.Grāvīti uztrauc novada apvienošana, jo pastāv risks tikt ietekmētam jaunatnes darbam lauku pagastos, līdz šim tas tika veikts aktīvi no pagasta jaunatnes darbinieku puses. Nokļūšana no dažādiem lauku pagastiem uz novada centru – Bausku ir ierobežota, līdz ar to arī jauniešu aktivitāte mazinātos.

 

Aicinām arī novada iedzīvotājus iesaistīties tiešsaistes diskusijā un sniegt savu viedokli par to, kā uzlabot dzīvi jauniešiem jaunajā apvienotajā Bauskas novadā. Lai pieteiktos iesūtiet savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi ar norādi “pieteikšanās diskusijai par jaunatni Bauskas novadā” uz elektroniskā pasta adresi - info@laiksjauniesiem.lv. Ja Jums nav iespēja piedalīties tiešsaistē, aicinām Jūsu interesējošos jautājumus/vīziju iesūtīt līdz 25. oktobra, plkst. 12.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vairāk informācijas:
Biedrības “Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs
Gints Jankovskis
mob.tālr. +371 28 646 934
e-pasts: info@laiksjauniesiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas