Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina darba devējus uz tiešsaites lekcijām par dažādības vadību


Aicina darba devējus uz tiešsaites lekcijām par dažādības vadību2021.05.19 Komentāri (0) Aicina darba devējus uz tiešsaites lekcijām par dažādības vadību

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu informatīvās kampaņas „Atvērtība ir vērtība" ietvaros aicina darba devējus un citus interesentus uz divām Dr. Agneses Cimdiņas tiešsaistes lekcijām par dažādības vadību. 


Divu nodarbību ciklā lektore dziļāk ielūkosies dažādības būtībā, izpausmēs, priekšrocībās un izaicinājumos, kā arī dažādības vadības praksē.  

Dažādība nav statistika par to, cik dažādu tautību cilvēki vai cik sievietes strādā uzņēmumā. Dažādība ir atšķirību sastāvs. Dažādība ietver tādas dimensijas kā, piemēram, vecums, dzimums, invaliditāte vai funkcionēšanas pakāpe, etniskā piederība, skats uz dzīvi, kultūras fons, šķira, dzimuma identitāte,  seksuālā orientācija,  atšķirības izglītībā, pieredzē, prasmēs, interesēs, ģimenes situācijā. Dažādībai ir daudz dimensiju.Pēdējos gados arvien vairāk tiek uzsvērts, ka dažādība organizācijās  ir būtiska, bet netiek runāts par to, ko organizācijas zaudē un ar kādiem riskiem saskaras bez dažādības kompetences un dažādības vadības.  

Piedāvājam divu nodarbību ciklu, lai dziļāk ielūkotos dažādības būtībā, izpausmēs, priekšrocībās un izaicinājumos, kā arī dažādības vadības praksē.  

Pirmā nodarbība 20. maijā plkst. 13.00

  • Kas tad īsti ir dažādība, dažādības kompetence, dažādības briedums, dažādības vadība un dažādības vadītājs?  
  • Kāpēc vecums ir būtiska dažādības vadības dimensija?  
  • Kādēļ ir ierasts baidīties no dažādības?  
  • Kāds dažādības vadībai ir sakars ar ilgtspēju, inovācijām, konkurētspēju un vienlīdzību? 
  • Ieskatoties dažādu organizāciju darbinieku un vadītāju pieredzēs, aplūkosim, kādi ir ieguvumi no dažādības un dažādības vadības, kādus izaicinājumus dažādība ietver un kādus zaudējumus organizācijai var radīt dažādības un dažādības vadības trūkums.   

 
Otrā nodarbība 3. jūnijā plkst. 10.00

  • Kā noteikt dažādības brieduma līmeni organizācijā?  
  • Ko darīt ar dažādību, kā to iekļaut un atraisīt? Ar ko sākt, lai dažādību vadītu? 
  • Pievērsīsimies konkrētām metodēm un stratēģijām dažādības vadībā un analizēsim to stiprās un vājās puses.  


Agnese Cimdiņa ir padomniece, sociālantropoloģijas doktore, sertificēta dažādības vadības eksperte un kampaņas „Atvērtība ir vērtība" vēstnese. Viņa ir specializējusies biznesa antropoloģijā un padziļināti pievērsusies Ziemeļvalstu, Latvijas un Tuvo Austrumu sabiedrībām, pētot uzņēmējdarbību un inovācijas starpkultūru un ilgtspējas kontekstos, kultūru saskarsmi, dažādības vadību un reģionālo attīstību.  

Reģistrācija lekcijām: https://ej.uz/lddk_dazadiba


Pasākumi notiks Zoom platformā, saites uz notikumiem saņemsiet pēc reģistrācijas anketas aizpildīšanas. 

Ineta Jasmane
Semināru un apmācību koordinatore
Latvijas Darba devēju konfederācija


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas