Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina darba devējus un citus interesentus uz otro tiešsaistes lekciju par dažādības vadību


Aicina darba devējus un citus interesentus uz otro tiešsaistes lekciju par dažādības vadību2021.06.02 Komentāri (0) Aicina darba devējus un citus interesentus uz otro tiešsaistes lekciju par dažādības vadību

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Sabiedrības integrācijas fonds informatīvās kampaņas „Atvērtība ir vērtība" ietvaros aicina darba devējus un citus interesentus uz divām Dr. Agneses Cimdiņas tiešsaistes lekcijām par dažādības vadību. Divu nodarbību ciklā lektore dziļāk ielūkosies dažādības būtībā, izpausmēs, priekšrocībās un izaicinājumos, kā arī dažādības vadības praksē.  

Dažādība nav statistika par to, cik dažādu tautību cilvēki vai cik sievietes strādā uzņēmumā. Dažādība ir atšķirību sastāvs. Dažādība ietver tādas dimensijas kā, piemēram, vecums, dzimums, invaliditāte vai funkcionēšanas pakāpe, etniskā piederība, skats uz dzīvi, kultūras fons, šķira, dzimuma identitāte,  seksuālā orientācija,  atšķirības izglītībā, pieredzē, prasmēs, interesēs, ģimenes situācijā. Dažādībai ir daudz dimensiju.Pēdējos gados arvien vairāk tiek uzsvērts, ka dažādība organizācijās  ir būtiska, bet netiek runāts par to, ko organizācijas zaudē un ar kādiem riskiem saskaras bez dažādības kompetences un dažādības vadības.  

Cikla otrā nodarbība notiks 3. jūnijā plkst. 10.00 (tiešsaitē)
Dalība lekcijā ir bez maksas.


Nodarbības laikā tiks apskatīti sekojoši jautājumi:

  • Kā noteikt dažādības brieduma līmeni organizācijā?  
  • Ko darīt ar dažādību, kā to iekļaut un atraisīt? Ar ko sākt, lai dažādību vadītu? 
  • Pievērsīsimies konkrētām metodēm un stratēģijām dažādības vadībā un analizēsim to stiprās un vājās puses.  

Agnese Cimdiņa ir padomniece, sociālantropoloģijas doktore, sertificēta dažādības vadības eksperte un kampaņas "Atvērtība ir vērtība" vēstnese. Viņa ir specializējusies biznesa antropoloģijā un padziļināti pievērsusies Ziemeļvalstu, Latvijas un Tuvo Austrumu sabiedrībām, pētot uzņēmējdarbību un inovācijas starpkultūru un ilgtspējas kontekstos, kultūru saskarsmi, dažādības vadību un reģionālo attīstību.  

Saite uz nodarbību Zoom platformā: https://us02web.zoom.us/j/82063343373pwd=UVlTckZhaHZPV1Ayd0xUNXdybCt4dz09

Reģistrācija lekcijām: https://ej.uz/lddk_dazadiba (ja iepriekš veikta reģistrācija, atkārtoti nav nepieciešams)

Ineta Jasmane
Semināru un apmācību koordinatore
Latvijas Darba devēju konfederācija

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas