Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina balsot par konkursa „Ghetto Faktors“ dalībnieci no Bauskas


Aicina balsot par konkursa „Ghetto Faktors“ dalībnieci no Bauskas2016.03.23 Komentāri (0) Aicina balsot par konkursa „Ghetto Faktors“ dalībnieci no Bauskas

Jauno mūziķu konkursa Ghetto Faktors otrās atlases kārtas žūrija - mūziķi Aminata Savodogo un Justs Sirmais, kā arī konkursa producents Edgars Augstkalns un Ghetto Games pārstāvis Antons Semeņaks, ir lēmuši par spēcīgākajiem Ghetto Faktors dalībniekiem.

To vidū arī baušķeniece Adriana Miglāne, kura strādā ierakstu studijā ''Prime time records'' un dzied vokālajā studijā ''Aprīļa pilieni''.  Balsošana notiks līdz 24. marta plkst. 21.00.

Nobalsot var ŠEIT: https://www.facebook.com/ghettofaktors/videos/vl.768020029964526/778663402233879/?type=1&theater

Kopumā projektam pieteicās 185 jaunieši, bet šobrīd, pēc divām atlases kārtām, ir palikuši 20 spēcīgākie dalībnieki. Mūsuprāt, pasaules mēroga potenciāls un vizuālā līdzība dalībnieku sastāvam izskatās šādi: https://failiem.lv/u/55rpjq2t

 1. Katrīna Anna Vīgante, Rīga. / Alicia Keys (Lielvārdes vidusskola, Lielvārdes mūzikas skola, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskola – džeza un populārās mūzikas nodaļa)
 2. Taronuhi Hačjana, Rīga / Amy Winehouse (Rīgas 94. vidusskola; Rīgas Valsts 2. ģimnāzija (šobrīd12. klasē); Rīgas 3. mūzikas skola (klavierspēle, bungas, vokāls).)
 3. Dairis Zitāns, Rīga  / Shaggy (Skrīveru mūzikas un mākslas skola)
 4. Adriana Miglāne, Bauska /Ariana Grande (Strādā ierakstu studijā ''Prime time records'', kā arī dzied vokālajā studijā '' Aprīļa pilieni'')
 5. Santa Daņeļeviča, Rīga / Lorde (Biznesa Augstkola Turība)
 6. Edvards Grieze, Ventspils / Sam Smith (Ventspils mūzikas skola)
 7. Madara Dzintara - Pluša, Rīga / Ellie Goulding (Latvijas Mākslas akadēmija)
 8. Amanda Bašmakova, Rīga / Birdy (Alūksnes Mūzikas skolā absolvēta klavierspēles klase)
 9. Andželīna Alekse, Rīga / Iggy Azalea
 10. Katrīna Cīrule, Rīga/ Polina Gagarina
 11. Gabriēla Zvaigznīte, Rīga / Cheryl  Cole
 12. Šarlote Lēnmane, Rīga / Demi Lovato
 13. Kristaps Čimbars, Rīga / Bon Jovi
 14. Mārtiņš Strods, Rēzekne/ Adam Lambert 
 15. Una Aizgaile, Cēsis/ Alanis Morissette (Cēsu 1. Pamatskola; Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola)
 16. Edīte Dita Frīdenberga, Rīga / Kristīne Prauliņa (Ghetto Faktors 2013. uzvarētāja) (Rīgas Doma kora skola; Rīgas Kultūru vidusskola)
 17. Vita Štrobindere, Rīga / Celine Dion
 18. Aleksandra Šimanovska, Rīga / Avril Lavigne
 19. Elizabete Kate Vecgaile, Raunas novads / Kylie Minogue
 20. Amanda Grīnberga, Rīga / Hayley Williams (Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skola, Rīgas Teikas vidusskola)

No šiem jaunajiem 20 izpildītājiem tikai 10 tiks nākamajā atlases kārtā! Ghetto Faktors Facebook lapā (https://www.facebook.com/ghettofaktors/videos?ref=page_internal) ir atklāts balsojums par katra dalībnieka video.

Balsojums sniedz iespēju klausītājiem uzlabot dalībnieku izredzes tikt trešajā - noslēdzošajā konkursa kārtā. Summējot klausītāju balsis kopā ar žūrijas balsīm (50/50), tiks noskaidrots, kuri 10 dalībnieki turpinās cīņu par Ghetto Faktors uzvarētāja titulu. Spēcīgākajam konkursa dalībniekam būs iespēja ierakstīt savu orģināldziesmu profesionālā skaņu studijā, kopā ar Ghetto TV uzņemt dziesmas videoklipu, kā arī visas sezonas garumā tiks dota iespēja uzstāties Ghetto Games rīkotajos pasākumos, kopā prezentējot sevi desmitiem tūkstošu cilvēku lielai auditorijai.

Sagatavoja
Laura Dabare
Ghetto Games pārstāve
Tālr. 29855688
E-pasts: laura.dabare@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


  Citas ziņas