Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina apskatīt Latvijas un sabiedroto ekipējumu un tehniku, tikties ar karavīriem


Aicina apskatīt Latvijas un sabiedroto ekipējumu un tehniku, tikties ar karavīriem2018.06.02 Komentāri (0) Aicina apskatīt Latvijas un sabiedroto ekipējumu un tehniku, tikties ar karavīriem

Sestdien, 2.jūnijā no plkst.11:00 līdz 13:00, Bauskā Rātslaukumā norisināsies ASV jūras kājnieku un Zemessardzes 53.kājnieku bataljona tehnikas un ekipējuma izstāde.


Pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja tikties ar jūras kājniekiem, karavīriem un zemessargiem,  uzzināt vairāk par viņu dienesta pienākumiem un dalību mācībās, kā arī apskatīt tehniku, tai skaitā kājnieku kaujas mašīnas, un ekipējumu.
ASV jūras kājnieki ir ieradušies Latvijā, lai piedalītos starptautiskajās mācībās “Saber Strike 2018”, kas no 3. līdz 15.jūnijam norisinās Ādažos un Dienvidkurzemē.
Militārās tehnikas kolonnas pavadīs Militārā policija, Pārvietošanas koordinācijas centrs un Valsts policija. 
Tuvojoties militārās tehnikas kolonnai, bruņotie spēki aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un netraucēt kolonnu kustību, piemēram, mēģinot to apdzīt.

 

Iedzīvotāju ievērībai!
Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta e) apakšpunktam.
Fotogrāfijas un video tiks publicēti aizsardzības nozares mājaslapās, militārajā portālā sargs.lv un oficiālajos sociālo mediju kontos. 
Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi. Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, ja tas ir iespējams, fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā.
Pārzinis personas datu apstrādei ir Aizsardzības ministrija, adrese: K. Valdemāra iela 10/12, Rīga, LV-1473, tālrunis: 67335113, e-pasts: kanceleja@mod.gov.lv. 
Datu speciālista kontakttālrunis: 67335253.

Informējam, ka šis ir publisks pasākums un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā.

Informāciju sagatavoja:
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa
Tālrunis: 67335224
E-pasts: prese@mod.gov.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas