Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”


Aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”2016.04.29 Komentāri (0) Aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” (LTRK) un Jelgavas pilsēta sadarbībā ar Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju un AS “Latvijas Gāze” atbalstu aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”, kas notiks no 29. līdz 30. aprīlim Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24. 

Pasākumam pieteikušies 186 dalībnieki no visa Zemgales reģiona, kuri prezentēs savu produkciju un piedāvātos pakalpojumus. Kultūras programmas ietvaros apmeklētājus priecēs reģiona muzikālo grupu uzstāšanās. Neaizmirstamu pievienoto vērtību sniegs Zemgales reģiona tautas tērpu parāde un modes skate “Zemgales mode laikmetu griežos”, kurā varēs apskatīt reģiona modes īpatnības un tās vēstures attīstību, kā arī unikālais frizūru šovs “Elegantā mistērija”. Kā viens no spilgtākajiem notikumiem būs konditoru konkursa “Zemgales skaistākā torte” noslēgums Normunda Skauģa un Ilzes Briedes vadībā. 

Savukārt sadarbībā ar laikrakstu “Dienas Bizness” norisināsies Biznesa iespēju forums, kura laikā notiks lekcijas un diskusijas tādos aktuālos tematos kā būvniecība, enerģētika un nekustamā īpašuma apsaimniekošana, ārējo tirgu aktualitātes un dažādu valstu eksporta priekšnoteikumi, finanšu instrumenti uzņēmējdarbības attīstībai. Forumu vadīs kompetenti jomas speciālisti ar bagātīgām zināšanām aktuālākajos jautājumos, kuri ar prieku dalīsies savā pieredzē. Foruma moderators būs “Dienas Bizness” žurnālists Māris Ķirsons.

Abas pasākuma dienas būs iespēja iepazīties ar Zemgales reģiona skolēnu mācību uzņēmumu produkciju, kā arī piedalīties “Latvijas labuma” degustācijās un radošajās darbnīcas, kurās tiks rīkotas meistarklases ar izejvielām no vietējām saimniecībām. Pasākuma organizatori ir parūpējušies, lai ikviens apmeklētājs būtu apmierināts, tādēļ būs atvērta  Zemgales alus sēta, mazos apmeklētājus priecēs piepūšamās atrakcijas un “Tušu pilsētiņa”, savukārt brašajiem tiks piedāvāta iespēja apskatīt NBS bruņutehniku. 

“Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016” aicina ikvienu interesentu, turklāt pasākuma ieeja ir bezmaksas. 

Pasākuma programma ŠEIT! 

Papildu informācijai:
Rūta Grikmane
Sabiedrisko attiecību konsultante
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas