Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021. Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

“Adoramus” vokālo ansambļu konkursa finālā iegūst 3. vietu


“Adoramus” vokālo ansambļu konkursa finālā iegūst 3. vietu2019.05.14 Komentāri (0) “Adoramus” vokālo ansambļu konkursa finālā iegūst 3. vietu

Bauskas Kultūras centra vokālā ansambļa “Adoramus” sieviešu sastāvs II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa finālā, kas 11. maijā norisinājās Mārupes Kultūras namā, ieguva godpilno 3. vietu lielo vokālo ansambļu grupā.

II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursā šajā pavasarī noskaidroti labākie ansambļi trīs kategorijās – mazās vokālās grupas, lielie vokālie ansambļi ar dalībnieču skaitu no septiņām līdz divpadsmit dziedātājām un pusprofesionālie vokālie ansambļi. Bauskas Kultūras centra vokālā ansambļa “Adoramus” dāmas sevi brīnišķīgi parādīja starp desmit lielo vokālo ansambļu grupām, nopelnot 43,88 punktus un 3. vietu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolektīva vadītāja Diāna Siliņa jūsmo par augsto rezultātu: “Esam ļoti priecīgas, vēl pāris dienas jūtamies kā pāris metru virs zemes. Uztraukums, protams, bija, bet pēc pirmās dziesmas, kad izdzirdējām aplausu jūru, bija skaidrs, ka publika mūs mīl, tad arī uz šī viļņa turpinājām. Šajā konkursā bija ļauts aplaudēt pēc katras dziesmas, un tā ir brīnišķīga, spārnos ceļoša sajūta, ka tevi tik sirsnīgi uzņem, pat ar sajūsmas izsaucieniem. Mēs dzirdējām tik daudz labu vārdu par izjusto dziedājumu, kas ir mūsu stiprā puse. Varbūt mēs nevaram uzvarēt ar šovu vai pārlieku sarežģītu repertuāru, bet mēs savācām punktus ar muzikālu un skaistu dziedājumu.”

 

Pirmo vietu ar 46,84 punktiem ieguva pašvaldības aģentūras “Kuldīgas kultūras centrs” sieviešu vokālais ansamblis “Karameles” (vadītāja Agnese Čīče), bet otro ar 46,41 punktu Ķekavas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Jūti” (vadītāja Qntra Dreģe).

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Lujāne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas