Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

A.Pizika kausa izcīņas pirmais posms norisināsies Bauskā


A.Pizika kausa izcīņas pirmais posms norisināsies Bauskā 2016.10.09 Komentāri (0) A.Pizika kausa izcīņas pirmais posms norisināsies Bauskā

Ja vēl neesi izlēmis, kā pavadīt šo svētdienu, esi lapni lūgts Bauskā! Velo Rudens 2016 turpinās 9.oktobrī ar Bauskā vēl nebijušu pasākumu  - Cyclocross, jeb velokrosa sacensības Bauskas pilskalna estrādē! Savu dalību apstiprinājuši arī stiprākie vietējie sportisti - baušķenieks Toms Lauciņš un iecavnieks Ģirts Cirvelis. Trase Bauskas pilskalna estrādē solās būt pārskatāma, aizraujoša, dinamiska un ātra. Piedalīties aicināti gan lieli gan mazi, jo trase plānota dažādas sarežģītības un garuma, piemērota gan tiem, kas dzimuši 2010. gadā, gan vecākiem. Vecuma grupas un distances laiki, kā arī cita informācija http://www.velokross.eu. Ja Tev nav CX velosipēds -nebēdā izmēģini savus spēkus ar MTB velosipēdu un piedalies OPEN grupā.

Kā sola pasākuma organizatori - būs vairāki bonusi - gan labs skatāmais, gan atmosfēra, gan, ja paveiksies loterijā - vērtīga balva - starp skatītājiem tiks izlozēts LENOVO planšetdators (jāierodas pirms 10:00 un jāpiereģistrējās loterijai).

Organizatori aicina līdzi  ņemt iesmus un desiņas, jo būs ugunskurs! paškauma apmeklētājiem iespēja paskatīties uz Bausku un pilskalna estrādi no augšas, kā arī pamieloties viduslaiku garā Pils Krogā!

Organizē SC „Mēmele" sadarbībā ar biedrību „Codes Malēji".


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas