Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

A. Andrejevas akustiskā dziesmu programma "Ceļojums pie sevis"


A. Andrejevas akustiskā dziesmu programma 2016.11.26 Komentāri (0) A. Andrejevas akustiskā dziesmu programma "Ceļojums pie sevis"

 Aijas Andrejevas akustiskā dziesmu programma „Ceļojums pie sevis” 
RUNDĀLES PILĪ, 26.NOVEMBRĪ PLKST. 18:00 

 
Aija Andrejeva ar savu jauno akustisko dziesmu programmu balsij, čellam, flautai un ģitārām viesosies Rundāles pilī. 
 
Aijas jaunajā programmā iekļauti visi viņas hīti jeb, kā saka pati dziedātāja, „pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi „Tumsā”, „Kamoliņš”, „Kafijas krūze”, „Lelle”, „What For?!”, „Ar tevi lasīju kastaņus”, „Vēl”, „Kā neviens”, „Tu un es”, „Ēnas”, 
„Pavasaris” u.c. 
Par ieceri rīkot akustiskās programmas koncertu Rundāles pilī Aija teic: „Rudens ir mans mīļākais gada laiks, krāsa, smarža, noskaņa, kad daba laižās miegā un tieši tad, manuprāt, ir jauki tikties ar saviem klausītājiem intīmā un siltā noskaņā skaistajā Rundāles pilī. 
Dziedātāja uzsver, ka šī programma būs kā skaists tilts starp rudeni, kad viņa gribētu „ieziemot” vienu savu skatuves karjeras posmu, un pavasari, kad dzims jauns un interesants projekts – viņas jaunais albums. Vēlējos savu 30.jubilejas gadu noslēgt īpaši un ļoti personīgi, tikties ar savu klausītāju īpašā un skaistā veidā, šoreiz Rundāles pilī! Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; „Melo M”), Kaspars Kurdeko (perkusijas), Aija Andrejeva (balss, flauta)

Biļetes: Biļešu paradīzes kasēs


 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas