Piektdiena, 30. Jūlijs, 2021. Renārs, Valters, Regnārs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

90 Bauskas novada bērni iepriecināti labdarības pasākumā


90 Bauskas novada bērni iepriecināti labdarības pasākumā2018.01.05 Komentāri (0) 90 Bauskas novada bērni iepriecināti labdarības pasākumā

Bauskas pilsētas pamatskolā 5.janvārī biedrības “Eņģeļa sirds” rīkotajā pasākumā tika iepriecināti 90 bērni no trūcīgām un maznodrošinātām Bauskas novada ģimenēm.

Pasākuma iniciatore ir biedrības izveidotāja Ivanda Bite, kura līdz šim ar ģimeni septiņus gadus brīvprātīgi atbalsta ģimenes, sagādājot tām nepieciešamās lietas kā pārtiku, apģērbu un medikamentus. 2017.gada novembrī sperts solis uz priekšu, izveidojot oficiālu biedrību ar mērķi atbalstīt ģimenes ar bērniem, rīkojot dažādus izglītojošus pasākumus, vedot uz teātra izrādēm, apmeklējot uzņēmumus un piedaloties citās aktivitātēs.

Līdz šim Ivanda Bite jau rīkojusi Bauskas novada bērniem pārgājienu no Bauskas uz "Lejeniekiem", kas tika bagātināts ar dažādiem uzdevumiem. Nākotnē biedrība iecerējusi davu darbību attīstīt visas Latvijas robežās. 

Pasākumā bērnus iepriecināja dziedātāja Adriana Miglāne un Aivars Birzmalis. Biedrība “Eņģeļa sirds” sadarbībā ar Bauskas novada sociālo dienestu un brīvprātīgajiem ziedotājiem 90 bērniem bija sagādājusi nepieciešamās dāvanas. Tās tika sasaiņotas 2.janvārī nelielā rūķu darbnīcā, un svinīgajā pasākumā tās pasniedza Ziemassvētku vecītis.

Zane Gorškova,
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas