Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

8.Pasaules kora olimpiādes dalībnieks no Bauskas novada – jauktais koris „Mežotne”


8.Pasaules kora olimpiādes dalībnieks no Bauskas novada – jauktais koris „Mežotne”2014.07.16 Komentāri (0) 8.Pasaules kora olimpiādes dalībnieks no Bauskas novada – jauktais koris „Mežotne”

Jau otro nedēļu varam sekot visdažādākajām 8.Pasaules koru olimpiādes norisēm gan klātienē, gan televīzijas ekrānos, gan radio raidījumos. Aktīvi šajā pasaules līmeņa pasākumā piedalās jauktais koris „ Mežotne” no Bauskas novada  Mārītes Jonkus vadībā. Koristi augsti vērtē olimpiādes pasākumus – Atklāšanas koncertu un Lielkoncertu Mežaparkā, kuram pašmāju kora dalībnieki un ārzemju koru kolektīvi bija rūpīgi gatavojušies vairāk nekā pusgadu, lai koncertā atskaņotu mūziku no dažādiem kontinentiem, dažādās valodās. Lielkoncertā Mežaparkā trīs Baltijas valstīm Latvijai, Igaunijai un Lietuvai, novērtējot Baltijas kordziedāšanas tradīcijas, tika pasniegta Pasaules koru Miera balva.Tas bija saviļnojoši ne tikai dziedātājiem, bet visiem, kam tuva Latvijas kultūra, tradīcijas un dziedātprieks. Kā intervijā atzina kora „ Mežotne” dalībniece Inga Briede, šobrīd rit jau otrā  Pasaules olimpiādes nedēļā, kuras ietvaros paredzēts nopietns kora uznāciens – starts Kora olimpiādes konkursā „ Tautas mūzika/folklora” š.g.16.jūlijā plkst.19.00 Rīgas Stradiņa universitātes Lielajā aulā. Konkursā mežotnieši sacentīsies ar koriem no Ķekavas, Valmieras, Ukrainas, Ķīnas, Somijas, Rumānijas un pat Indonēzijas.
Vēlam korim veiksmes un turam īkšķus, lai viņiem izdodas patīkami pārsteigt ne tikai nopietno žūriju, bet arī pašiem sevi!

Aija Spriņķe, Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja
 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas