Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

5.novembrī Bauskā atgriežās Labo darbu un biznesa ideju akselerators


5.novembrī Bauskā atgriežās Labo darbu un biznesa ideju akselerators2016.11.05 Komentāri (0) 5.novembrī Bauskā atgriežās Labo darbu un biznesa ideju akselerators

Turpinot iedibināto tradīciju, radošā apvienība “Vizuālās Kultūrās Klubs” sadarbībā ar “BM studio ZEMGALE”, Bauskas Biznesa Inkubatoru, Bauskas Biznesa bibliotēku un Bauskas novada domi, programmas “DOMĀTS.DARĪTS.RADĪTS” ietvaros, 5.novembrī, Bauskā rīko 2.[BIZNESA] labo darbu un ideju akseleratoru 2016.

2015.gada akseleratora mērķis bija iepazīstināt Bauskas un Rundāles novadu jauniešus ar multimediju tehnoloģijām un kopīgi rast risinājumus, kā tās var pielietot Bauskas un kaimiņu novadu dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Akselerators iedeva spēcīgu impulsu jauniešiem apvienoties un nodibināt Jauno producentu centru ‘BM studio BAUSKA’, kas 9 mēnešu laikā no iniciatīvas grupas izauga par spēcīgu un kreatīvu komandu ar struktūrvienībām Bauskas un Rundāles novados, sadarbības partneriem Tērvetes, Vecumnieku, Iecavas, Preiļu, Kārsavas novados un Rīgā, kā arī iespaidīgu portfolio un piedalīšanos vairākos komercprojektos arī ārpus Latvijas!

Šogad pasākumā paplašināsies dalībnieku loks – jau tagad savu interesi pasākumā piedalīties izrādīja arī Tērvetes un Vecumnieku novadu jaunieši.

Dalībniekus gaida saspringta programma – īsa praktiskā apmācība, iedvesmojošie uzņēmēju stāsti un dienas beigās tradicionāla publiskā ideju prezentācija. Organizatori plāno šādus pasākumus organizēt regulāri. Ir paredzēts izveidot atbalsta sistēmu tālākai saģenerēto ideju attīstīšanai un pārveršanai par reālajiem biznesa veiksmes stāstiem.

Jāsaprot, ka, attīstoties finanšu un ražošanas iespējām, kā arī jaunajiem darbības virzieniem, bieži vien uzņēmēja ģeogrāfiskā atrašanās vieta vairs nav svarīga – veiksmes stāsti slēpjas idejas oriģinalitātē, dzīvotspējā un paša uzņēmēja neatlaidībā, ko kopā ar Bauskas Biznesa Inkubatora pārstāvjiem arī mēģināsim attīstīt tālāk.

Tāpēc 2.[BIZNESA] labo darbu un ideju akseleratora 2016 organizatori aicina visus Bauskas, Rundāles u.c. novadu iedzīvotājus vecumā no 13 līdz 20 gadiem, atrast vēl neaizpildītas biznesa nišas un radīt oriģinālas idejas esošo problēmu risināšanai. Esam pārliecināti, ka kādam tas noteikti būs lābs sākums, lai, pārvarot nedrošību un kūtrumu, spert pirmo soli SAVA biznesa uzsākšanai!

Dalība akseleratorā bez maksas. Pasākumam var pieteikties tiešsaistē: ej.uz/domatsdaritsradits2016

vai klātienē, Bauskas Biznesa Inkubatorā (Katoļu iela 3), 5.novembrī no 9:00-10:00.

Pasākuma programma ŠEIT

Dmitrijs Ščegoļevs

BM studio ZEMGALE

info@vkklubs.org

mob.: 29462055

e-pasts: bmstudio.bauska@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas