Trešdiena, 22. Marts, 2023. Dziedra, Gabriela, Gabriels, Tamāra

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

24. un 25.aprīlī Zemessargiem Bauskā un Vecsaulē notiks mācības


24. un 25.aprīlī Zemessargiem Bauskā un Vecsaulē notiks mācības 2021.04.19 Komentāri (0) 24. un 25.aprīlī Zemessargiem Bauskā un Vecsaulē notiks mācības

Informējam, ka 24. un 25. aprīlī Zemessardzes 1.Rīgas brigādes 53.kājnieku bataljonā (turpmāk – ZS 1.RBde 53.KB) ir plānotas apmācības „Pūļa kontrole”. Mācību laikā plānots pārbaudīt un pilnveidot Zemessardzes vienības, Iekšlietu ministrijas iestāžu (Valsts policijas, VUGD) un Bauskas novada pašvaldības policijas gatavību objektu aizsardzībā un darbībās ar aizturētām personām.

Militārās mācības norisināsies diennakts gaišajā laikā š.g. 24. aprīlī ZS 1.RBde 53.KB teritorijā, Bauskā, Biržu ielā 13c un š.g. 25. aprīlī ZS 1.RBde 53.KB atbildības rajona teritorijā, Bauskas nov., Vecsaules pag., “Smiltnieki”.

Mācības notiks saskaņā ar ZS 1.RBde 53.KB apmācību plānu 2021.gadam un atbilstoši kritiskās infrastruktūras (objektu) apsardzes apmācību tēmu ciklam.

 

 

Mācībās tiks izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību, dzīvību un nenodara kaitējumu īpašumam. Tomēr, atrodot mācību vietās nezināmus priekšmetus, tos aizliegts aiztikt vai pārvietot. Teritorijas pēc mācībām tiks sakoptas.

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) jau iepriekš atvainojas par iespējams sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem. Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar apmācību atbildīgo personu, ZS 1.RBde 53.KB 1.kājnieku rotas virsseržantu, seržantu Lauri Šūbu, mob. 22727522, e-pasts: lauris.suba@mil.lv.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas