Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

20.maijā Atvērto durvju diena LU Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās Bauskas filiālē


20.maijā Atvērto durvju diena LU Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības  akadēmijas studiju programmās Bauskas filiālē2017.05.20 Komentāri (0) 20.maijā Atvērto durvju diena LU Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās Bauskas filiālē

20. maijā nāc uz Atvērto durvju dienu Bauskas filiālē, Dārza ielā 9, Bauskā un uzzini par studiju iespējām Latvijas Universitātes Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās.

Tas ir izaicinājums studētgribētājiem būt klāt pārvērtību laikā, kad dzīvē īstenojas teiciens – sena dziesma jaunās skaņās – RPIVA studiju programmas, kas ir bagātas ar vēsturiskām tradīcijām, teorētisko un praktisko ieguldījumu, modernas, mūsdienīgi orientētas, šogad iegūst jaunu attīstības dimensiju Latvijas Universitātē.

Atvērto durvju dienā Bauskā, Bauskas 2.vidusskolas Baltajā zālē plkst.9.00 notiks tikšanās ar Latvijas Universitātes rektoru Indriķi Muižnieku, prorektori I. Druvieti un citiem LU vadības pārstāvjiem, kā arī RPIVA studiju programmu vadītājiem, mācībspēkiem, filiāles vadītāju.

Ja Tevi interesē pedagoģija, psiholoģija, vadība, uzņēmējdarbība, nāc uz Atvērto durvju dienu un uzzināsi par studiju iespējām Latvijas Universitātes Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās 2017./2018.studiju gadā! 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas