Pirmdiena, 03. Oktobris, 2022. Elza, Ilizana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

19.oktobrī savu 30.pastāvēšanas jubileju atzīmēs Uzvaras pamatskola


19.oktobrī savu 30.pastāvēšanas jubileju atzīmēs Uzvaras pamatskola 2019.10.07 Komentāri (0) 19.oktobrī savu 30.pastāvēšanas jubileju atzīmēs Uzvaras pamatskola

Jau pavisam drīz – 19.oktobrī savu 30.pastāvēšanas jubileju atzīmēs Uzvaras pamatskola (sākotnēji Uzvaras vidusskola)!

Uzvaras pamatskola pastāv 30 gadus- kopš 1989. gada 1.septembra, kad durvis kolhoza „Uzvara” centrā vēra jauna, plaša, ar īpašu un neatkārtojamu arhitektūru, moderna vidusskola, kurā apvienojās divas Gailīšu pagasta skolas- Pāces pamatskola un Pamūšas pamatskola. Skolas direktores: Ērika Jansone (1989- 2009), Elita Borkovska (2010- 2018), Ilze Ērgle- šobrīd. Kopš 2018.gada 31.augusta reorganizācijas rezultātā skola kļuvusi par Uzvaras pamatskolu.

2019./2020.mācību gadā Uzvaras pamatskolā mācās 116 izglītojamie, pirmsskolas izglītības grupās- bērnudārzā Lācītis”- 61 audzēknis. Līdztekus vispārējai pamatizglītības un pirmsskolas izglītības programmai tiek realizētas licencētas speciālās izglītības programmas, tādējādi realizējot iekļaujošo izglītību un nodrošinot izglītības pēctecību Gailīšu pagastā. Skolēniem ir iespēja ikdienu pavadīt mūsdienīgā skolas vidē, kas audzina izpratni par skaisto, sakārtoto un estētisko. Skola apgādāta ar mūsdienīgām informācijas un komunikāciju tehnoloģijām mācību un audzināšanas procesa vajadzībām.

Šobrīd Uzvaras pamatskola Gailīšu pagastā ir gan izglītības iestāde, gan kultūras (skolas koncerti un pasākumi) un sporta aktivitāšu (pieejama sporta zāle) vieta, skolā atrodas arī Gailīšu pagasta bibliotēka. Skolas durvis ir atvērtas ikvienam pagasta iedzīvotājam, un katrs sev var atrast ko interesējošu- piemēram, vingrošana vakaros, Ģimeņu sporta diena, Vasaras skoliņa bērniem u.c. Var teikt- skola ir kā tālākizglītības un mūžizglītības vieta. Ļoti laba skolas un vecāku sadarbība, aktīva ir Skolas padome, tajā darbojas vairāki ļoti aktīvi skolas audzēkņu vecāki un pedagogi, pagasta iedzīvotāji, kuriem rūp skolas izaugsme un nākotne. Skolas pasākumi un tradīcijas saistītas ar  skolas pozitīva tēla veidošanu un patriotisma un pilsoniskuma veicināšanu jaunajā paaudzē. Pedagogu mērķtiecīgais darbs, bērnu un vecāku pozitīvās atsauksmes par skolu un skolotāju darbu, skolas mācību sasniegumi- tas viss un vēl daudz kas cits nodrošina īpašo Uzvaras pamatskolas vietu un lomu Gailīšu pagasta dzīvē.

Uzvaras vidusskolā (tagad- Uzvaras pamatskolā) vienmēr bijuši augsti mācību sasniegumi un panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs. Vienmēr tiek sekmēta skolēnu izaugsme un personības attīstība, pedagogu profesionālā pilnveide. Valsts Izglītības un kvalitātes dienesta akreditācijas ekspertu komisija 2016.gada martā augsti novērtēja Uzvaras vidusskolu un tajā realizēto izglītības programmu kvalitāti un atbalstu skolēnu personības attīstībai.

Uzvaras vidusskola ir ieguvusi Draudzīgā Aicinājuma fonda balvas par augstiem mācību sasniegumiem un rezultātiem mācību priekšmetu olimpiādēs, izcilu mācību darba organizāciju valsts mērogā un par ieguldījumu kvalitatīvas izglītības veicināšanā: 1999.g.- Draudzīgā aicinājuma balva- 10. vieta Lauku skolu reitingā; 2002.g.- Draudzīgā Aicinājuma Gandarījuma balva; 2004.g.- Draudzīgā Aicinājuma Cerību balva; 2009.g.- Draudzīgā Aicinājuma Cerību balva; 2010.g.- Draudzīgā Aicinājuma Cerību balva; 2011.g.- Draudzīgā aicinājuma balva- 9. vieta Lauku skolu reitingā; 2016.g.- Draudzīgā aicinājuma balva- 2. vieta Lauku skolu reitingā.

Uzvaras pamatskola vairāku gadu garumā iesaistījusies un darbojusies starptautiskos projektos, kas saistīti ar sadarbību ar citu valstu skolām:

  • Mūžizglītības programma Comenius” (2007-2013)
  • 2004.-2011.g.- Starptautiskais vides projekts GLOBE, kas veicināja skolas atpazīstamību gan Latvijā, gan Eiropā, bija saistīts ar skolēnu apmaiņas programmām un vides izglītību.

Šobrīd Uzvaras skola iesaistījusies Latvijas EKO-skolu programmā, kas saistīts ar vides izglītību.

Skolēnu karjeras izglītības atbalstam un realizācijai Uzvaras skola piedalās ESF projektā Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (8.3.5.0/16/1/001); skolā darbojas  arī karjeras konsultants.

Baiba Šumina
Izglītības nodaļas metodiķe

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas