Svētdiena, 14. Augusts, 2022. Virma, Zelma, Zemgus

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

17.jūlijā varēs vakcinēties Rundāles stādu tirgū Rundāles pilī


17.jūlijā varēs vakcinēties Rundāles stādu tirgū Rundāles pilī2021.07.15 Komentāri (0) 17.jūlijā varēs vakcinēties Rundāles stādu tirgū Rundāles pilī

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks Rundāles pilī, Smiltenē, Krāslavā un Kuldīgā. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan NBS.

Sestdien, 17. jūlijā, izbraukuma vakcinācija notiks arī Rundāles stādu tirgū Rundāles pilī no plkst. 10.00 - 17.00.  Gadatirgos un pasākumos pamatā tiks vakcinēts ar Pfizer vakcīnu. Ar katru iedzīvotāju, kas saņems vakcīnu, atsevišķi sazināsies un vienosies par viņam tuvāko un ērtāko balstvakcīnas saņemšanas vietu un laiku.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

 

Nedēļas nogalē darbosies arī liela mēroga vakcinācijas centri un vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams ŠEIT.  Šī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienās līdz plkst.10:00.

 

Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas