Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

100. diena Bauskas sākumskolas 1.a klasei


100. diena Bauskas sākumskolas 1.a klasei2018.02.02 Komentāri (0) 100. diena Bauskas sākumskolas 1.a klasei

2.februārī  mūsu Bauskas novada pašiem mazākajiem skolēniem- pirmklasniekiem apritēja pirmās 100 skolā pavadītās dienas, tāpēc mazie Bauskas sākumskolas skolnieciņi un viņu skolotāja Līga Bajāre aicināja vecākus, skolas vadību piedalīties īpašā, šai svinīgajai dienai par godu veltītā pasākumā.

1.a klase bija sagatavojusi interesantus un radošus priekšnesumus ar dziedāšanu un dejošanu, dzejoļu skaitīšanu, kā arī savos priekšnesumos izmantoja iegūtās zināšanas sportā, angļu valodā, izdziedot iemācītos burtus un vārdus, prasmi darboties, veicot pirmos eksperimentus, izzinot pasauli, apkārtējo vidi un sevi.

Gaisotne pasākumā bija pozitīva, atbalstoša un iedvesmojoša.

Svētku dalībniekus uzrunāja direktores vietnieces Mudīte Savicka un Inita Nagņibeda, vēlot daudz labu vārdu, izsakot vēlējumus mazajiem pirmklasniekiem, viņu skolotājām un vecākiem.

Lai gan mazo pirmklasnieku sirsniņās sākumā bija jūtams uztraukums un jaušami bailīgi acu skatieni, klātesošajiem viņi pierādīja, ka pa šīm 100 dienām, ir kļuvuši par pilntiesīgiem sākumskolas skolēniem, ir sadraudzējušies un ļoti daudz ko iemācījušies.

Vislielākais paldies par pasākumu klases audzinātājai Līgai Bajārei un skolas komandai, kura radoši, aizrautīgi un atbildīgi strādā ar mūsu pirmklasniekiem.

Lai mazajiem pirmklasniekiem visas pārējās dienas skolā būtu zināšanu, prasmju, draudzīguma pilnas!

Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas metodiķe Baiba Stūre


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas