Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

1.Maija ielā svētki nosvinēti sirsnīgi un gaiši


1.Maija ielā svētki nosvinēti sirsnīgi un gaiši2014.12.17 Komentāri (0) 1.Maija ielā svētki nosvinēti sirsnīgi un gaiši

16.decembrī sirsnīgā un gaiša prieka pilnā atmosfērā iedzīvotāji kopā ar pašvaldības pārstāvjiem un būvuzņēmējiem atklāja rekonstruēto 1.Maija ielu. Vispirms, kopā ar folkloras kopu no Vecumnieku novada Bārbeles pagasta, sanākušie izstaigāja bruģēto ielu veltot labas domas padarītajam darbam, tad pašvaldība sumināja būvniecības procesā iesaistītos būvuzņēmējus – Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis pasniedza Uzslavas rakstus projektēšanas birojam SIA „Projektēšanas birojs KTA”, būvniekam SIA „MI 2”, būvuzraudzības nodrošinātājiem SIA “Jurēvičs un partneri”. Uzslavas rakstus pasniedza arī iedzīvotājiem - Rolandam Žibam un Rihardam Ješinskim - par aktīvu līdzdalību ielas rekonstrukcijā. 

Uzrunājot klātesošos, priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis norādīja, ka šajā gadā pašvaldība vairāk pievērsusies pilsētas infrastruktūras sakārtošanai. „Nākamgad skats jāvērš novada pagastu virzienā. Jāsakārto pagastu ciemi un ielas,” sacīja A.Feldmanis. Viņš arī uzsvēra, ka šī iela tapusi bez Eiropas Savienības fondu atbalsta. Pašvaldība tajā ieguldījusi līdzekļus nepilnu 100 000 eiro apmērā. Felmdaņa kungs visiem sanākušajiem novēlēja gaišus svētkus un, lai rekonstruētā iela uzticami un ilgi kalpotu iedzīvotāju vajadzībām.

Īstu pirmssvētku noskaņu pasākuma dalībnieki varēja sajust ejot rotaļās kopā ar folkloras kopas dalībniekiem, baudot pašvaldības sarūpētos pīrādziņus un piparkūkas, kā arī siltu liepziedu tēju. Īpaši sirsnīgu pasākuma gaisotni darīja pie iedzīvotāju namiem izvietotās svecīšu liesmiņas, kas 

tumšo decembra vakaru izgaismoja ar savu silto gaismu. Jauku pārsteigumu sanākušajiem bija sarūpējis uzņēmējs Jozs Lapinsks – pie viņa uzņēmuma bija izvietotas lāpas, bet, kad jautrais dalībnieku gājiens tuvojās ielas galam, visus pārsteidza svētku uguņošana.

Pašvaldība saka sirsnīgu paldies iedzīvotājiem, kuri atsaucās pašvaldības aicinājumam un palīdzēja radīt īpašo svētku noskaņu. Šādos pasākumos iespējams sajust īsto gandarījumu par paveiktu darbu. Iedzīvotāju atbalsts ir nenovērtējama vērtība! Paldies Jums!

17.decembrī svētki tiks svinēti Kraujas ielā, 18.decembrī bluķi vilksim Rīgas ielā, ielu atklāšanas svētku maratons noslēgsies 22.decembrī, kad atklāsim rekonstruēto Sporta ielu. Vairāk par pasākumu norises laiku lasiet šeit.

Aicinām iedzīvotājus aktīvi iesaistīties pasākumu norisē. Radīsim svētkus kopā!

 

Ieva Šomina,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas