Trešdiena, 24. Janvāris, 2018. Eglons, Krišs, Ksenija
Sazinies ar mums 80003939

APTAUJA


Aptauja "Bauskas novada sporta attīstības stratēģijas 2016.-2020.gadam izstrādei."
Anketu  var aizpildīt tiešsaistē: www.visidati.lv/aptauja/1107708710/ (anketa ir anonīma) 
 

Bauskas novada pašvaldības Sporta centrs "Mēmele" sadarbībā ar pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļu, izstrādājot Bauskas novada sporta attīstības stratēģiju 2016.-2020.gadam, veic iedzīvotāju viedokļu aptauju.

Aptaujas mērķi:
1. Noskaidrot Bauskas novada iedzīvotāju viedokli par novada sporta attīstības iespējām, problēmām, to iespējamiem risinājumiem;
2. Izvērtēt Bauskas novada iedzīvotāju viedokļus par sporta aktivitāšu prioritātēm un būtiskākajiem aktīva dzīvesveida paradumiem;
3. Sagatavot priekšlikumus Bauskas novada sporta attīstības plānošanai.

 

Anketas aizpildīšana Jums aizņems 10-15 minūtes, tomēr Jūsu vērtējums ir ļoti svarīgs, lai pašvaldība varētu uzlabot savu darbību. Anketa ir anonīma, un dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā! Aptaujas rezultātu apkopojums būs pieejams Bauskas novada mājas lapā, sadaļā "Līdzdalība".

Anketu lūdzam aizpildīt līdz 2015.gada 12.oktobrim!

Rakstveidā aizpildāmas aptaujas anketas pieejamas Bauskas novada domē, Klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskā, pagastu pārvaldēs, Bauskas Centrālajā bibliotēkā un pagastu bibliotēkās, kā arī Bauskas Kultūras centra Klientu apkalpošanas centrā vai interesēties pie sporta pasākumu organizatoriem.

Egija Stapkēviča,

Bauskas novada kultūras/sporta attīstības stratēģijas 2016-2020 izstrādes koordinatore, Bauskas novada pašvaldības iestādes "Bauskas novada administrācija" Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja.