Trešdiena, 15. Augusts, 2018. Dzelde, Zelda, Zenta
Sazinies ar mums 80003939

Olimpiādes


Mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji

Bauskas novada mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas nolikums

Bauskas un Rundāles novadu mācību priekšmetu olimpiāžu plānojums 2017./2018.m.g. 

Olimpiāde

Klašu grupa

2.posms-novada olimpiāde

Plānotā norises vieta

3.posms-valsts olimpiāde

Vācu valodas olimpiāde 10.-12. 22.11.plkst.10:00 Iecava

27.01. -I kārta

23.02.-II kārta

Bioloģijas olimpiāde (tiešsaistē) 9.-12. 30.11.plkst.10:00 Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas datorklase un  Bauskas Valsts ģimnāzija 24.-26.01.
Angļu valoda 10.-12. 01.12. plkst.10.00 Bauskas Valsts ģimnāzija 09.02. un 23.03.

Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiāde

8.-12.

01.02.plkst.10.00

Bauskas Valsts ģimnāzija

04.04.

Vēstures olimpiāde

9. un12.

12.01.plkst.10:00 (9.kl)

12.01.plkst.10:00 (12.kl)

Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa

26.03.(9.kl.);

20.02.(12.kl.)

Latviešu valoda un literatūra 8.-9. 15.01.plkst 10.00 Bauskas Valsts ģimnāzija 19.03.
Informātikas (programmēšanas) olimpiāde (tiešsaistē) 8.-12. 16.01.plkst.10:00 Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas datorklase 01.-02.03.
Fizikas olimpiāde (tiešsaistē) 9.-12. 19.01.plkst.10:00 Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa un Bauskas Valsts ģimnāzija 05.-06.04.
Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.- 12. 29.01.plkst.10:00 Bauskas Valsts ģimnāzija 09.03.
Ekonomikas olimpiāde (tiešsaistē) 10.-12. 31.01.plkst.10:00 Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas datorklase 07.03.
Matemātikas olimpiāde 9.-12. 02.02. plkst. 10:00 Bauskas 2.vidusskola 08.-09.03.
Ķīmijas olimpiāde (tiešsaistē) 9.-12. 06.02.plkst. 10:00 Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa un Bauskas Valsts ģimnāzija 27.-29.03.

Krievu valoda (svešvaloda)

10.-12.

08.02.plkst.10.00

Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa un Bauskas Valsts ģimnāzija

10.03.

Matemātikas olimpiāde

5. - 8.

16.02. plkst.10:00

Bauskas Valsts ģimnāzija

 

Ģeogrāfijas olimpiāde (tiešsaistē) 10.-12. 21.02. plkst. 10:00 Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa un Bauskas Valsts ģimnāzija 12.-13.04.
Angļu valoda 9. 23.02.plkst.10.00 Pilsrundāles vidusskola -
Vācu valoda 8. 26.02 plkst.10.00 Iecavas vidusskola -
Mūzikas olimpiāde 5.-12. līdz 01.03. 23. un 24.03

Latviešu valoda un literatūra

4.

8.03. plkst.10.00

Bauskas pilsētas pamatskola

19.04.