Ceturtdiena, 19. Jūlijs, 2018. Digna, Jautrīte, Kamila, Sāra
Sazinies ar mums 80003939

Sporta inventāra piegāde un uzstādīšana


Projekta finansētājs: ELFLA

Status: Īstenots

Projekta nosaukums: Sporta inventāra piegāde un uzstādīšana

Projekta numurs: 13-06-LL19- L413205-000016

Projekta programma/SAM: Lauku attīstības programmas pasākums “Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”.

Projekta budžets: 27 239,02 EUR

Projekta budžeta sadalījums: 90% ELFLA – 24 515,12 EUR, 10% Bauskas novada pašvaldība – 2 723,90 EUR.

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir veikt sporta inventāra piegādi un uzstādīšanu Bauskas novada pašvaldības iestādei "Sporta centrs "Mēmele""  un Bauskas novada Īslīces pagasta Rītausmu ciemā "Sporta kompleksa" teritorijā, lai nodrošinātu sporta tradīcijām un iedzīvotāju pieprasījumam atbilstošu sporta sacensību un pasākumu organizāciju un norisi, iedzīvotāju un jaunatnes fiziskās attīstības iespēju piedāvājumu, racionālu brīvā laika izmantošanu, popularizējot veselīgu dzīves veidu.


Galvenās aktivitātes

Tiks attīstīts jauns, bērnu un jauniešu vidū populārs sporta veids - ielu vingrošana. Projekta ieviešana sekmēs līdzsvarotu sporta procesu attīstību un pieejamību Bauskas novada iedzīvotājiem un sacensību dalībniekiem. Šāda sporta aprīkojuma komplektācija nodrošinās pilnvērtīgāku sporta pasākumu norisi un dažādos jaunatnes fiziskās attīstības iespēju piedāvājumu.

  • Sporta aprīkojuma iegāde un uzstādīšana Sporta centra bāzei Pilskalna ielā 26. Seši ielu vingrošanas elementi - vingrošanas stienis, vēderpreses soliņš, horizontālās trepes, līdztekas, zviedru siena un divi āra trenažieri). 
  • Basketbola grozu āra laukumiem un sešu ielu vingrošanas elementu iegāde un uzstādīšana ‑ vingrošanas stienis, vēderpreses soliņš, horizontālās trepes, līdztekas, zviedru siena Bauskas novada Īslīces pagasta Rītausmu ciemā "Sporta kompleksa" teritorijā.
  • Florbola aprīkojuma komplekta iegāde un uzstādīšana sporta bāzei Uzvaras ielā 10A. 

Īstenošanas laiks: 15.06.2013. – 31.05.2014.

Koordinātors: Jolanta Lauva

Kontaktinformācija: 63922233