Otrdiena, 30. Maijs, 2017. Lolita, Vitolds
Sazinies ar mums 63922238

Projekts „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Bauskā”        Trešdien, 17.augustā, SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” parakstīs līgumu par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbiem Bauskā ar SIA „Laterna” par līguma summu 2 296 258,57 lati (bez PVN). Būvuzņēmējs tika izvēlēts publiskā iepirkumā, kur piedāvājumus iesniedza 9 būvniecības uzņēmumi.
Beidzot tiks uzsākta ES Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Bauskā” ieviešana. Projekta kopējās izmaksas plānotas 4,2 miljonu latu apmērā, no kuriem 2,9 miljoni lati tiks finansēti no ES Kohēzijas fonda, 0,9 miljons latus finansē Bauskas novada dome, pārējo finansējumu nodrošinās SIA „Bauskas ūdenssaimniecība”.
Līguma „Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbi Bauskā” ietvaros, nepilnu divu gadu laikā, plānots uzbūvēt jaunus un rekonstruēt ūdensapgādes tīklus 11 km garumā un kanalizācijas tīklus 12,6 km garumā, kā arī uzbūvēt jaunu kanalizācijas sūkņu staciju Mēmeles labajā krastā.
          Pēc projekta pabeigšanas 95% Bauskas pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja saņemt centralizētos ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus, samazināsies tīrā ūdens noplūdes un samazināsies gruntsūdeņu un virszemes ūdeņu piesārņojums no izvedamajām akām.
 
Gunārs Akmeņlauks
SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” 
valdes loceklis