Ceturtdiena, 22. Februāris, 2018. Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija, Rigonda
Sazinies ar mums 80003939

Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa 16.-25.februāris 2018


Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa 16.-25.februāris 20182018.02.16 Komentāri (0) Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa 16.-25.februāris 2018

Jau sesto reizi Bauskas apkārtnē norisināsies “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”. Šajā reizē piedalīsies četri ēdināšanas uzņēmumi no Bauskas un Rundāles novada un Bauskas Motormuzejs.

"Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļa" notiek divreiz gadā  - februārī un novembrī. Februārī tiek svinēta Lietuvas un Igaunijas neatkarības dienas ar īJau sesto reizi Bauskas apkārtnē norisināsies “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”. Šajā reizē piedalīsies četri ēdināšanas uzņēmumi no Bauskpašiem šo valstu ēdieniem, bet novembrī - Latvijas neatkarības diena. Pasākumā parasti piedalās līdz 8 ēdināšanas uzņēmumi no Bauskas un Rundāles novada. Lai veicinātu svētku noskaņu un patriotiskumu, gaidot gardos ēdienus, viesi tiek aicināti rakstīt vēlējumus šīm valstīm.

Pirmā  “Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļa” norisinājās 2015.gadā no 11. līdz 18.novembrim, atzīmējot Latvijas valsts svētkus un guva lielu vietējo iedzīvotāju atsaucību, tāpēc nolemts to pārvērst par tradīciju. Atrazdamās uz Via Baltica, Bauska nolēma turpināt patriotisko tradīciju un atzīmēt arī kaimiņu  - Lietuvas valsts svētkus 16.februārī un Igaunijas valsts svētkus 24.februārī.

Ēdieni, kuri piedalās “Bauskas patriotiskajā kafejnīcu nedēļā”. Kafejnīcās un restorānos tiks piedāvāts divu vai trīs ēdienu komplekts, kuru cena ir 15,00 EUR. Ja kāds vēlēsies nogaršot kādu ēdienu atsevišķi, tad to būs iespējams nopirkts par īpašu cenu (pie ēdieniem), taču par  šo vienu ēdienu nevarēs iesniegt akcijas vizītkarti Dāvanu kartes iegūšanai.

Lai iegūtu Dāvanu karti, nav jāapmeklē noteikts minimālais kafejnīcu daudzums, tā var būt arī viena vieta ar nobaudītu vienu ēdienu komplektu 15,00 EUR vērtībā.  Katrā vietā, kura piedalās šajā pasākumā būs  akcijas “burka”, kurā pēc ēdiena komplekta nobaudīšanas varēs atstāt akcijas “vizītkarti” (norādot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pastu, uzrakstot vēlējumu Lietuvai un Igaunijai vai uzņēmumam). Lielāka varbūtību tikt pie Dāvanu kartes būs tiem, kuri būs paviesojušies vairākās vietās un nobaudījuši īpašos šīs nedēļas ēdienu komplektus.

Vizītkarti drīkst iesniegt visas personas bez vecuma un darba vietas ierobežojuma, pamatnosacījums – jānobauda konkrētais patriotiskās nedēļas ēdiens 15,00 EUR vērtībā. Par citu kafejnīcas ikdienas ēdienu vizītkarti nevarēs iesniegt! Dāvanu ieguvēji tiks noskaidroti 28.februārī.

 

Sīkāka informācija un dalības noteikumi

Kafejnīcu un restorānu piedāvājums

Informāciju sagatavoja:
Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas TIC vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas