Piektdiena, 28. Jūlijs, 2017. Cecīlija, Cilda
Sazinies ar mums 80003939

Izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas 12.Saeimas vēlēšanām Bauskas novadā


Izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas 12.Saeimas vēlēšanām  Bauskas novadā2014.08.22 Komentāri (0) Izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas 12.Saeimas vēlēšanām Bauskas novadā

Bauskas novada vēlēšanu komisija paziņo, ka, pamatojoties uz Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumu un Centrālās vēlēšanu komisijas instrukciju (apstiprināta ar 2013.gada 25.janvāra lēmumu Nr.4) „Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukcija” un Bauskas novada vēlēšanu komisijas 2014.gada 21.augusta sēdes lēmumu (protokols Nr.3), Bauskas novadā 12.Saeimas vēlēšanām izveidotas vēlēšanu iecirkņu komisijas:

341.iecirknis „Bauskas Valsts ģimnāzija”:
1.    Zintis Alksnis, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs
2.    Sarmīte Oļehnoviča, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Vivita Kuzmenko, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Irina Gutjare, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Iveta Liepa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6.    Solvita Rūguma, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.    Veneranda Vaišvila, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

342.iecirknis „Bauskas Kultūras centrs”:
1.    Signe Daračūne, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Alise Krisone, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Solvita Zvilna, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Ērika Kaupmane, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Līga Strazdiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6.    Sandris Kalniņš, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7.    Katrīna Baltgalve-Jankova, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

343.iecirknis „Bauskas 2.vidusskola”:
1.    Valdis Žeikars, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs
2.    Mārīte Dābola, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Andra Matuļenko, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Maija Strazdiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Agra Kilbloka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6.    Dina Romanovska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.    Ilze Anna Dābola, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

345.iecirknis „Brunavas pagasta pārvalde”:
1.    Sarmīte Ļekūne,  vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Agrita Ozola, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Iveta Milliņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Rita Jirgena, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Raimonds Zagorskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6.    Indra Raginska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.     Inese Paviļone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

346.iecirknis „Ceraukstes pagasta pārvalde”:
1.    Inese Kalniņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Aija Stabule, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Andris Zomerovskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
4.    Aigars Paļčevskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
5.    Aigars Kalniņš, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6.    Jautrīte Lasovska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.    Elita Krieviņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

347.iecirknis „Codes pamatskola”:
1.    Astra Dziļuma, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Juta Gaiķe, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Aija Bukovska, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Inga Eglīte, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Ludmila Macuka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6.    Gunta Sirmele, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.    Aija Vītoliņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

348.iecirknis „Kultūras centrs „Dāvis””:
1.    Inese Viļuma, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Marina Bedenkova, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Irēna Tjuševa, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Elīza Viļuma, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Jānis Sapats, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6.    Gundars Sapats, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7.    Ina Nikolajeva, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

349.iecirknis „Uzvaras vidusskola”:
1.    Elita Borkovska, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Līga Vīksna, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Dina Medne, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Ilga Pētersone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Laila Jirgensone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6.    Iveta Rācināja, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.    Aija Fridrihsone, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

351.iecirknis „Īslīces Kultūras nams”:
1.    Aigars Vērmanis, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētājs
2.    Ināra Lukše, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Sarmīte Kagaine, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Ligita Adamoviča, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Ilze Munda, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6.    Aiga Prauda, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
7.    Anita Feldmane, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle

352.iecirknis „Daudzfunkcionālais centrs „Strēlnieki””:
1.    Guntra Ludiņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Sigita Mašinska, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Anita Jakubenoka, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Nijole Koļesņika, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Ruta Trakima, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
6.    Zintis Zoliņš, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7.    Jānis Švecs, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis


358.iecirknis „Vecsaules pagasta pārvalde”
1.    Inese Rīna, vēlēšanu iecirkņa komisijas priekšsēdētāja
2.    Guna Āboliņa, vēlēšanu iecirkņa komisijas sekretāre
3.    Daiga Čipena,  vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
4.    Dace Štāla, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle
5.    Uģis Kuļikauskis, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
6.    Uldis Mucenieks, vēlēšanu iecirkņa komisijas loceklis
7.    Laila Jurcika, vēlēšanu iecirkņa komisijas locekle


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas