Svētdiena, 24. Jūnijs, 2018. Jānis
Sazinies ar mums 80003939

Izdoti tūrisma materiāli


Izdoti tūrisma materiāli Komentāri (0) Izdoti tūrisma materiāli

Izdoti tūrisma materiāli

Bauskas TIC mērķtiecīgi  strādājis, lai pirms aktīvās tūrisma sezonas izdotu vairākus tūrisma materiālus, kas ikdienā pieejami gan TIC birojā, gan apkārtnes naktsmītnēs un tūrisma objektos.

Sadarbībā ar Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu pašvaldībām atkārtoti izdota  “Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma karte” latviešu, krievu, angļu valodā, kurā atrodama informācija ne tikai par apskates objektiem, bet arī par naktsmītnēm, aktīvās atpūtas iespējām, velo maršrutiem.

Saistībā ar lielo pieprasījumu atkārtoti izdotas Vecumnieku un Rundāles novada atsevišķās brošūras latviešu, angļu valodā, tajās atrodama informācija par novada apskates objektiem, naktsmītnēm, aktīvās atpūtas iespējām, tradicionālajiem pasākumiem.

Sadarbībā ar Lietuvas (Biržu, Pakrojas un Pasvales) pašvaldībām  izdota arī Latvijas - Lietuvas tūrisma akcijas brošūra “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” latviešu, lietuviešu valodā, kas jau nogādāta arī pierobežas tūrisma informācijas centriem, lai 6.maijā, akcijas atklāšanas dienā būtu pieejamas visos akcijas objektos.

Jaunie materiāli pieejami Bauskas Tūrisma informācijas centrā Rātslaukumā 1, kā arī  elektroniskā veidā mājas lapā www.visit.bauska.lv sadaļā “Info – Brošūras, kartes”. 

Bauskas TIC vadītāja Inese Turkupole-Zilpure


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas