Ceturtdiena, 29. Jūnijs, 2017. Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris
Sazinies ar mums 80003939

Godināti Bauskas un Rundāles novadu Jaunatnes sporta laureāti 2014


Godināti Bauskas un Rundāles novadu Jaunatnes sporta laureāti 20142014.12.16 Komentāri (0) Godināti Bauskas un Rundāles novadu Jaunatnes sporta laureāti 2014

Tradicionāli decembra otrajā piektdienā notika Bauskas un Rundāles novadu sportistu censoņu pasākums „Jaunatnes sporta laureāts”, kurā tika sumināti labākie no labākajiem - jaunie sportisti, apbalvotas Bauskas un Rundāles novada izglītības iestādes par lieliskiem sasniegumiem Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēlēs kopvērtējumā.

Šajā gadā pirmo reizi izglītības iestādēm, godalgoto vietu ieguvējām trijās skolu grupās – vidusskolu grupā, 1.pamatskolu grupā, 2.pamatskolu grupā, atbilstoši nolikumam, kuru atbalstījuši Bauskas novada domes deputāti, „Kārtība, kādā piešķir apbalvojumus ar sasniegumiem sportā Bauskas un Rundāles novada sportistiem – bērniem un jauniešiem individuālajos un komandu sporta veidos, izglītības iestādēm, sporta skolotājiem novada skolēnu spēļu uzvarētājiem”, tika piešķirtas naudas balvas sporta inventāra iegādei mācību procesa nodrošināšanai. Kopumā mūsu novada astoņas izglītības iestādes, godalgoto vietu ieguvējas, un trīs izglītības iestādes, veicināšanas balvu saņēmējas, balvās ieguva sporta inventāru par 4 300 EUR, tā ir nozīmīga investīcija sporta inventāra papildināšanai skolu sporta bāzēs.

Jaunos talantus, trenerus, izglītības iestāžu vadītājus, sporta skolotājus, organizatorus sveica vokālās studijas „Miljons” mazās solistes, raitu dejas soli rādīja Ligitas Irbītes vadītā deju kopa „Mēmelīte”, un atraktivitāti, plastiskumu un grāciju demonstrēja Rīgas Vingrošanas skolas meiteņu priekšnesumi ar lentu, vālītēm un riņķi. Sporta laureātus, viesus un organizatorus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks. Atraktīvi un sirsnīgi pasākumu vadīja Inita Nagņibeda.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, izpilddirektors Jānis Kalinka, izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, Izglītības nodaļas vadītāja vietas izpildītāja Māra Bauvare un sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe apbalvoja sportistus, sporta skolotājus un izglītības iestādes, atbilstoši nominācijām. Laureātus vieglatlētikā apbalvoja bijusī olimpiete – kamaniņu braucēja, 1980.gadā Leikplesidas bronzas medaļas ieguvēja, šobrīd Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktore Ingrīda Amantova.

Novada bērnu un jauniešu sasniegumi 2014.gadā iepriecina pedagogus, vecākus sporta līdzjutējus. Nākošais gads mūs gaida ar nozīmīgiem pārbaudījumiem Latvijas Jaunatnes olimpiādē Valmierā un Cēsīs 2015.gada 3.-5.jūlijā, Eiropas čempionātiem un citām starptautiskajām sacensībām.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas kolektīvs atzīstamu paldies saka vecākiem: Mārim Gļaudam, Olgai Kaņepai, Oskaram Ausējam un Tatjanai Makarei, Jānim Zaumanim, Miervaldim Zaharčenokam, Lakovicu – Lakoviču ģimenei, Ingai un Gintautam Tarvidiem, Anatolijam Abramovam, laikraksta „Bauskas Dzīve” kolektīvam, īpaši Uldim Varnevičam, Bauskas novada domei un administrācijai.

Labākie sportisti tika sveikti 10 sporta veidos.
Jaunatnes sporta laureāti dambretē:
1.Oksana Paegle    
•    Latvijas skolēnu sporta spēlēs U-14 vecuma grupā izcīnīja 3.vietu;
2.Toms Brigmanis
•    Latvijas skolēnu sporta spēlēs U-14 vecuma grupā izcīnīja 3.vietu 
3.Ardis Māskis
•    Latvijas Kausa izcīņas U-13 vecuma grupā ieguva 4.vietu.
Treneres Ingas Bernātes vadībā jaunieši dambretes spēles prasmes apgūst Vecsaules pamastkolā. 
4. Linda Krūmiņa 
•    Latvijas Sporta skolu federācijas 67.Spartakiādē U-16 vecuma grupā ieguva 3.vietu un
•    3.vieta iegūta arī Latvijas Kausa izcīņā U-16 vecuma grupā 
5. Dace Degole
•    „Latvijas Kausa izcīņa” dambretē individuālajā vērtējumā izcīnīja
4.vietu 
•    Zemgales reģionā komandas sastāvā izcīnīja 3.vietu un individuālajā vērtējuma 5.vieta.
Linda Krūmiņa un Dace Degole dambretes spēles iemaņas apgūst Rundāles novadā pie trenera Ilgvara Ūdra.

 

 Jaunatnes sporta laureāti novusā:
1.Rūta Zemīte 
•    Latvijas jaunatnes čempionātā junioru vērtējumā izcīnīja 1.vietu,
2.Santa Gudža 
•    Latvijas jaunatnes čempionātā junioru vērtējumā izcīnīja 2.vietu
3.Klinta Kononova 
•    Latvijas jaunatnes čempionātā junioru vērtējumā izcīnīja 3.vietu
4.Žanis Pilickis 
•    Latvijas jaunatnes čempionātā jauniešiem izcīnīja 2.vietu,    un         
•    2.vieta iegūta arī Eiropas III Jauniešu čempionātā Igaunijā U-15 grupā.
Jaunieši novusa spēles prasmes apgūst sporta entuziasta Alda Pavilona vadībā.

Jaunatnes sporta laureāti galda tenisā
1.    Lauma Indriksone 
•    Latvijas junioru meistarsacensībās izcīnīja 2.vietu dubultspēlē.
2.    Agita Solzemniece 
•    Latvijas Republikas komandu sacensībās jaunietēm izcīnīja 2.vietu
3.    Beāte Šīmane 
•    Latvijas Republikas komandu sacensībās jaunietēm izcīnīja 2.vietu.
4.    Silga Ose 
•    Latvijas Republikas komandu sacensībās jaunietēm izcīnīja 2.vietu.
5.    Karīna Gailiša 
•    Latvijas Republikas jaunatnes meistarsacīkstes ”A” vecuma grupā izcīnīja 3.vieta, 1.vietu ieguva dubultspēlē
•    Latvijas Republikas Komandu sacensībās jaunietēm iegūta 2.vieta,
•    Latvijas junioru meistarsacīkstēs izcīnīja 3.vietu, 2.vietu dubultspēle un 2.vietu jauktajās dubultspēlēs
•    Latvijas izlases komandas kandidāte.
6.    Ance Šastakoviča
•    Latvijas čempionāta mini kadetu grupā dubultspēlē izcīnīja 3.vietu un meiteņu dubultspēlē 3.vietu.
Sportiskās iemaņas galda tenisā apgūst trenera Modra Indriksona vadībā.

 

Jaunatnes sporta laureāti taekvondo:
1.Jolanta Tarvida – 
•    Starptautiskajās sacensībās kadetu grupā „Baltic Combat Games-2014”
( Rīgā) sparingā izcīnīja 1.vietu, 
•    Starptautiskajās sacensībās kadetu grupā sparingā „Rīga Open” ieguva 1.vietu,
•    1.vieta iegūta arī. „Baltic Olympic taekwondo Cup” sacensībās 
2.Inese Tarvida- 
•    Starptautiskajās sacensībās junioru grupā „Baltic Combat Games-2014”
( Rīgā) sparingā izcīnīja 1.vietu, 
•    Starptautiskajās sacensībās sparingā „Rīga Open” ieguva 1.vietu,
•     „Baltic Olympic taekwondo Cup” sacensībās sparingā arī izcīnīja1.vietu.
Meitenes trenējās cīņas sporta klubā „Hansu Sport Club” 
Izcilā pasaules līmeņa taekvando sportiste nekad neatsakās piedalīties vieglatlētikā.
•    Latvijas A grupas čempionātā Ventspilī izcīnīja 3.vietu 400m skrējienā ar rezultātu 1minūte 1sekunde un 44simtdaļas un sadalīja 3.-4.vietu augstlēkšanā ar rezultātu 1m 60cm. 

 

Jaunatnes sporta laureāti brīvajā cīņā:
1.    Didzis Kurmēņevs 
•    Starptautiskajā turnīrā Jelgavā izcīnīja 3.vietu.
2.    Kristiāns Kurmēņevs 
•    Latvijas čempionātā EJ DAR cīņā izcīnīja 2.vietu un
•    Starptautiskajā turnīrā Jelgavā-2.vietu.
3.    Edijs Rutka
•    Latvijas čempionāta EJ DAR cīņā izcīnīja 1.vietu.
4.    Daniels Lavrinovičs
•    Latvijas Čempionātā junioriem izcīnīja 3.vietu.
5.    Renārs Rimševics 
•    Latvijas Čempionātā junioriem izcīnīja 2.vietu.
6.    Dāvis Rimševics 
•    Latvijas čempionātā jauniešiem izcīnīja 1.vietu, 
•    Latvijas čempionātā pludmales cīņā ieguva 1.vietu, 
•    Krišjāņa Kundziņa ceļojošā kausā izcīņā saņemta 2.vieta.
7.    Kristiāna Greiere 
•    Latvijas čempionātā Junioriem Liepājā izcīnīja 1.vietu.
8.    Juliāns Popovičs
•     Latvijas čempionātā kadetiem izcīnīja 2.vietu
9.    Raitis Bērziņš
•    Latvijas čempionātā kadetiem izcīnīja 3.vietu
Sportisti brīvās cīņas mākslu apgūst pie treneriem Jurija Ručkanova un Andreja Vasiļjeva. 
Jaunatnes sporta laureāti ūdens motosportā:
1.    Endija Zaumane
•    Latvijas atklātā čempionāta JT250 laivu klasē jauniešiem ieguva 3.vietu kopvērtējumā;
2.    Miks Zaharčenoks 
•    Latvijas atklātā čempionāta GT15 laivu klasē jauniešiem ieguva 2.vietu kopvērtējumā;
3.    Nils Rets Slakteris 
•    Latvijas atklātā čempionāta GT15 laivu klasē jauniešiem – 3.vieta kopvērtējumā;
4.    Formula Future komanda – Pasaules čempionātā FF laivu klasē jauniešiem ieguva 6.vietu komandu vērtējumā.
 Komandu pārstāvēja:
•    Elīza Lakovica-Lakoviča, 
•    Laura Lakovica-Lakoviča,
•    Jānis Sējāns.

 

Jaunatnes sporta laureāts futbolā:
1.    Ritvars Briedis tika atzīts par vienu no labākajiem uzbrucējiem 2014.gadā Latvijā, 
Ritvars Briedis ir Zemgales U-14 reģiona izlases dalībnieks, vienīgais no Zemgales reģiona tika iekļauts Latvijas simboliskajā izlasē.
Treneris Arturs Kupčiuns.

 

Jaunatnes laureāti basketbolā:
Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgas 2.divīzijā U-16 vecuma grupā mūsu komanda izcīnīja 1.vietu. Komandu pārstāvēja:
1.    Mārtiņš Ābele, 
2.    Miks Cepure, 
3.    Endijs Monkevičs, 
4.    Niks Konstantīns Dibets ,
5.    Matīss Gulbis,
6.    Niklāvs Kalniņš,
7.    Reinis Krūmiņš,
8.    Ričards Krūmiņš,
9.    Artis Lagužnieks,
10.    Mārtiņš Minkevičs ,
11.    Armands Segliņš .
Minētās basketbola komandas trenere Līga Rimševica. 

 

Jaunatnes sporta laureāti florbolā:
Latvijas jaunatnes florbola čempionāta U-18 vecuma grupā 2013./2014.sezonā mūsu komanda izcīnīja 3.vietu. Komandu pārstāvēja:
1.    Rolands Kovaļevskis, ir U-18 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts.
2.    Valdis Vāvers, ir - U-18 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts.
3.    Reinis Kirilko, ir U-18 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts.
4.    Uģis Ritvars Jirgensons, ir  U-18 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts.
5.    Edgars Liepa, ir U-18 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts.
6.    Ņikita Maksurovs, ir U-18 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts.
7.    Aivis Barkovskis
8.    Dinārs Vaitaitis
9.    Kristaps Kurpnieks
10.    Jānis Dmitrijevs
11.    Ainars Rumpans
12.    Romualds Paulovičs, ir U-17 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts.
13.    Edijs Breijers
14.    Zigmārs Liepa, ir U-17 vecuma grupas Latvijas izlases komandas kandidāts. 
Florbola nodaļā strādā treneris Normunds Grunckis, treneris Agris Grandovskis, treneris Ingus Panteļejevs.

 

Jaunatnes sporta laureāti vieglatlētikā:
1.    Roberts Gļauda 
•    Latvijas čempionātā daudzcīņā telpās U-16 vecuma grupā izcīnija 1.vietu, 
•    Latvijas čempionāta telpās U-16 vecuma grupā ieguva 1.vietu augstlēkšanā, 2.vietu tāllēkšanā un 3.vietu 60m barjerskrējienā
•    Latvijas ziemas čempionātā diska mešanā ieguva 2.vietu, 
•    Ziemas čempionāts šķēpa mešanā iegūta 2.vieta, 
•    Latvijas čempionātā daudzcīņā U-16 vecuma grupā izcīnija 1.vietu,
•    Jāņa Lūša kausa izcīņā šķēpa mešanā 3.vieta, 
•    Latvijas čempionātā U-16 grupā 2.vieta iegūta šķēpa mešanā un 2.vieta 4x100m stafetes skrējienā,
•     Baltijas valstu sacensības U-16 grupā 2.vieta šķēpa mešanā,
•    Latvijas Vieglatlētikas Savienības kausa izcīņā iegūta 1.vieta šķēpa mešanā kopvērtējumā un tāllēkšanas kopvērtējumā -2.vieta,
•    Roberts 9.Bērnu vieglatlētikas spēles Čehijā ieguva 1.vietu šķēpa mešanā ar rezultātu 70m un 60cm, uzstādot jaunu Latvijas rekordu U-16 vecuma grupā. 
•    Roberts Gļauda ir Latvijas U-16 izlases dalībnieks.
2.    Jānis Baltušs –
•    starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā „Katrīnas kauss 2014” ieguva 1.vieta 400m skrējienā, 
•    starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā „Rīgas Kausi 2014” izcīnīja 2.vietu 400m barjerskrējienā, 
•    Eiropas komandu čempionāta 2.līgas sacensībās ieguva 3.vieta 400m barjerskrējienā, 
•    Sacensībās „Prezidenta Balva 2014” ieguva 1. vieta 400m barjerskrējienā, 
•    Latvijas čempionātā 1.vieta 400m barjerskrējienā, 
•    Latvijas čempionātā telpās 1. vieta 400m skrējienā. 
•    Jānis Baltušs ir Latvijas izlases dalībnieks. 
3.    Artūrs Makars 
•    Latvijas ziemas čempionātā jauniešiem ieguva 1.vietu, 
•    Latvijas čempionātā jauniešiem izcīnija 1.vietu, 
•    Eiropas jaunatnes triālā (un vieglatlētu atlases sacensībās startam otrajā jaunatnes olimpiādē Ķīnā ) izcīnīja 5.vietu 
•    Artūrs Makars Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Ķīnā ieguva 8.vietu, 
•    Prestižajās starptautiskajās sacensībās Podebrados, Čehijā, junioru konkurence izcīnija 8.vietu.
4.    Ģirts Dubinskis 
•    Latvijas čempionātā telpās ieguva 3.vietu 400m skrējienā, 1.vietu 200m skrējienā un 1.vietu Bauskas komandas sastāvā stafetes skrējienā 4x200m skrējienā, 
•    Latvijas čempionātā izcīnīja 3.vietu 200m skrējienā, 3.vietu 4x100m stafetes skrējienā un 1.vieta 4x400m stafetes skrējienā. 
•    Ģirts ir Latvijas izlases dalībnieks.
5.    Ilona Dramačonoka 
•    Latvijas čempionāta daudzcīņā ieguva 2.vieta 7-cīņā.
•    Ilona ir Latvijas izlases dalībniece. 
6.    Solvita Dzilnava 
•    Latvijas čempionātā 7-cīņās U-18 vecuma grupā ieguva 2.vietu,
•    Latvijas čempionātā 5-cīņās telpās U-18 vecuma grupā ieguva 3.vietu,
•    Latvijas čempionātā U-18 grupā iegūta 3.vieta augstlēkšanā, un 2.vieta 100 metru barjerskrējienā,
•    Baltijas valstu sacensībās U-18 vecuma grupā izcīnīta 2.vieta augstlēkšanā,
•    Latvijas Vieglatlētikas Savienības kausa izcīņā pieaugušo konkurencē ieguva 2.vietu 100 m barjerskrējienā kopvērtējumā,
•    Solvita Dzilnava ir Latvijas U-18 izlases dalībniece, trijās vieglatlētikas disciplīnās izpildīts 1.sporta klases normatīvs.
7.    Ruslans Smolonskis 
•    Baltijas kausa izcīņā 10 km soļošanā junioriem ieguva 3.vietu, 
•    Latvijas, Zviedrijas, Lietuvas un Igaunijas starptautiskajās sacīkstēs 10 km soļošanā junioriem izcīnīja 3.vietu, 
•    Latvijas čempionātā junioriem 10 km soļošanā tika iegūta 1.vieta,
•    Latvijas čempionātā junioriem 5km skriešanā - 3. vieta, 
•    Latvijas čempionātā skriešanā pusmaratonā 1. vieta,
•    Jāņa Daliņa piemiņai veltītās starptautiskajās sacensībās 10 km soļošanā pieaugušajiem izcīnīja 3.vietu.
•    Ruslans piedalījies Pasaules skolu čempionātā krosā Izraēlā, kur Latvijas komanda izcīnīja 6.vietu, 
•    Ruslans Smolonskis ir Latvijas izlases dalībnieks soļošanā.
8.    Rivo Vožniaks 
•    Latvijas čempionāt ieguva 3.vietu 4x100m stafetes skrējienā un 1.vietu 4x400m stafetes skrējienā.
9.    Andris Ūdris
•    Latvijas čempionāt ieguva 3.vietu 4x100m stafetes skrējienā  un 1.vietu 4x400m stafetes skrējienā.
10.    Deivids Šumskis 
•    Latvijas ziemas pieaugušo čempionātā 4x200m stafete-1.vieta, 4x400m stafetes skrējienā 1.vieta, 
•    Latvijas jauniešu čempionātā Ventspilī 400m barjerskrējienā-2.vieta, 
•    Deivids Šumskis ir U-18 Latvijas izlases dalībnieks.
11.    Lauris Kaufmanis 
•    Latvijas jauniešu čempionātā Ventspilī lodes grūšanā iegūta 3.vieta,3.vieta diska mešanā. 
•    Lauris Kaufmanis ir U-18 Latvijas izlases dalībnieks.
12.    Daniels Balodis 
•    Latvijas ziemas pieaugušo čempionātā 4x200m stafetes skrējienā 1.vieta.
13.    Raivo Saulgriezis 
•    Latvijas čempionātā vīriešiem 20 km soļošanā izcīnīja 3.vietu,
•    Jāņa Daliņa piemiņai veltītās starptautiskajās sacensībās soļošanā izcīnīja 2.vietu.
•    Starptautiskās sacensībās Pjotra Počinčuka memoriālā Baltkrievijā izcīnīja 6.vietu ar personīgo rekordu, kā arī izpildīja Meistara kandidāta normatīvu,
•    Latvijas, Zviedrijas, Lietuvas un Igaunijas starptautiskajās sacīkstēs 10 km soļošanā pieaugušajiem izcīnīja 7.vietu, 
Raivo Saulgriezis ir Latvijas izlases dalībnieks soļošanā.
14.    Elīza Puķāne 
•    Latvijas ziemas „B” grupas čempionātā diska mešanā izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 31,86 m, 
•    starptautiskās mešanas sacensībās „Kokneses kausā”- 1.vieta diska mešanā ar izcilu sacensību rekordu-37,45m,
•    Elīza ir Baltijas U-16 izlases dalībniece
15.    Haralds Ladusāns 
•    Latvijas ziemas čempionātā diska mešanā ieguva 3.vietu, 
•    Latvijas čempionātā daudzcīņā U-16 vecuma grupā izcīnija 3.vietu, 
•    Haralds ir Latvijas U-16 izlases kandidāts.
16.    Evita Kaņepa 
•    Latvijas ziemas čempionātā “B” grupā soļošanā izcīnīja 1.vietu,
•    Latvijas čempionātā soļošanā “B” grupā ieguva 4.vietu,
•    Jāņa Daliņa piemiņai veltītās starptautiskajās sacensībās soļošanā izcīnīja 4.vietu.
17.    Einārs Lazdiņš 
•    Latvijas B grupas čempionātā Ogrē izcīnīja 2.vietu 4x100m stafetes skrējienā un 3.vietu-300m barjerskrējienā. 3.vieta Latvijā savā vecuma grupā 300m barjerskrējienā.
18.    Adrians Alijevs 
•    Latvijas B grupas čempionātā Ogrē izcīnīja 2.vietu 4x100m stafetes skrējienā, 
•    starptautiskās mešanas sacensībās „Kokneses kauss” izcīnīja 2.vietu diska mešanā.
19.    Edvīns Mučička 
•    Latvijas čempionātā C grupai izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 27.00m
20.    Valts Smilga
•    Latvijas ziemas čempionātā U-14 grupā 60m barjerskrējienā izcīnīja 2.vietu.
21.    Miks Ērglis 
•    Latvijas B grupas čempionātā Ogrē izcīnīja 2.vietu 4x100m stafetes skrējienā,
•     Latvijas Vieglatlētikas Savienības kausa izcīņā iegūta 3.vieta-400m skrējienā
22.    Samanta Repse 
•    Latvijas ziemas čempionātā soļošanā “C” grupā izcīnīja 2.vietu,
•    Latvijas čempionātā “C” grupā soļošanā ieguva 2.vietu, 
•    Jāņa Daliņa piemiņai veltītās starptautiskajās sacensībās soļošanā izcīnīja 3.vietu.

 

Par labiem sasniegumiem veicināšanas balvas tika pasniegtas:
1.    Dāvim Kaufmanim
•    Latvijas Republikas U-18 izlases kandidāts vieglatlētikas daudzcīņās
2.    Emīlam Artim Elmanim
•    Atlases sacensībās startam sacensībās Polijā izcīnīja 3.vietu 60 m barjerskrējienā un 4.vietu tāllēkšanā
3.    Rinaldam Smilgam
•    Latvijas ziemas čempionātā augstlēkšanā U-14 grupā izcīnīja 4.vietu
•    Cītīgi trenējās florbolā
4.    Varim Jātniekam
•    Starptautiskajās taekvondo sacensībās- kaujas mākslā ieguva 4.vietu 
•    Cītīgi trenējās vieglatlētikā

Vieglatlētikas treneri Ilmārs Saulgriezis, Aina Indriksone, Raivis Maķevics,
Vilnis Zariņš, Indra Eversone, Valentīna Smoča, Ludmila Olijare, Edvīns Krūms, Andis Austrups, Gints Bitītis, Guntars Gailītis, Andris Eikens.

Bauskas un Rundāles novadu uzvarētāji skolēnu sporta spēlēs
Vidusskolu grupā kopvērtējumā

1.vieta Bauskas 2.vidusskolai
Direktore Vera Grigorjeva
Sporta skolotāji:
•    Jeļena Vederņikova,
•    Aleksejs Grigorjevs
•    Jeļena Kotenkova.
2.vieta Bauskas Valsts ģimnāzijai
    Direktors Raimonds Žabovs
Sporta skolotāji:
•    Ingrīda Slaktere,
•    Ivars Prīsis.
3.vieta Saulaines Profesionālajai vidusskola
Direktors Jānis Beķeris
Sporta skolotāja Ingūna Šekava.

 

Bauskas un Rundāles novadu uzvarētāji skolēnu sporta spēlēs
1.grupā pamatskolu kopvērtējumā

1.vieta Bauskas sākumskolai
Direktore Linuta Ģerģe
Sporta skolotāja Līga Rimševica.
2.vieta Bauskas pilsētas pamatskolai
Direktors Jānis Rumba
Sporta skolotājs Rihards Krūmiņš.
3.vieta Īslīces vidusskolai
Direktore Vija Ieleja
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne.

 

Bauskas un Rundāles novadu uzvarētāji skolēnu sporta spēlēs
2.grupā pamatskolu kopvērtējumā
1.vieta Vecsaules pamatskolai

Direktors Egons Brazauskis
Sporta skolotāji:
•    Artūrs Kupčiuns,
•    Raivis Maķevics.
2.vieta Codes pamatskolai
Direktors Georgijs Ostrovskis
Sporta skolotāja Linda Jakutāviča.
3.vieta Mežotnes pamatskolai
Direktore Daina Lapkovska
Sporta skolotājs Vladimirs Iļjins.

1.    Veicināšanas balva Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēlēs vidusskolu grupā kopvērtējumā 
piešķirta 

Īslīces vidusskolai
Direktore Vija Ieleja
Sporta skolotāja Ilze Ladusāne.
2.    Veicināšanas balva Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēlēs 1.skolu grupā kopvērtējumā 
piešķirta 

Uzvaras vidusskolai
Direktore Elita Borkovska
Sporta skolotāja Dzintra Luņeva
3.    Veicināšanas balva Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēlēs 2.skolu grupā kopvērtējumā 
piešķirta
Griķu pamatskolai
Direktore Daiga Vīlipa
Sporta skolotāja Ināra Klimoviča


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas