Pirmdiena, 25. Jūnijs, 2018. Maiga, Milija
Sazinies ar mums 80003939

Bauskā viesojās Igaunijas tūrisma operatori


 Bauskā viesojās Igaunijas tūrisma operatori Komentāri (0) Bauskā viesojās Igaunijas tūrisma operatori

26.aprīlī Bauskā ieradās septiņi Igaunijas tūrisma nozares pārstāvji un iepazinās ar  Bauskas rātsnamu, vecpilsētu, Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāli, Bauskas pili, atpūtas kompleksiem “Mūsa Raceland”, “Miķelis”, “Rožmalas” un  kafejnīcu “Pilskrogs”. Vizīte tika organizēta sadarbībā ar LIAA Tūrisma departamentu un Jelgavas reģionālo tūrisma centru, kā arī ar tūrisma pakalpojumu sniedzēju un Bauskas novada atbalstu.

Igaunijas tūroperatori bija patīkami pārsteigti par daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu un jau šajā vasarā un rudenī mēģinās savos maršrutos iekļaut kaut ko no redzētā. Svetlana Ionnkina atzina: “Mēs bieži ar grupām braucam cauri Bauskai un nevarējām iedomāties, ka te ir Bauskas pils, Motormuzejs un citi interesanti piedāvājumi. Paldies, ka uzaicinājāt mūs atbraukt un visu iepazīt klātienē!”

Šādu vizīšu mērķis ir veicināt Bauskas novada atpazīstamību un novada tūrisma piedāvājuma iekļaušanu tūrisma apritē. Lai tās veiksmīgi  noorganizētu, ir svarīga apskates objektu, tūrisma pakalpojumu sniedzēju un pašvaldības pretimnākšana un  finansiālais atbalsts.

Bauskas TIC vadītāja Inese Turkupole-Zilpure    


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas