Piektdiena, 21. Septembris, 2018. Mariss, Matīss, Modris
Sazinies ar mums 80003939

Apbalvo mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus


Apbalvo mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus2016.05.12 Komentāri (0) Apbalvo mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus

Tuvojoties mācību gada izskaņai, Bauskas novada pašvaldība Izglītības nodaļa svinīgi pateicās mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem, viņu vecākiem un skolotājiem.

Apbalvošanas pasākums notika 11.maijā Bauskas novada domes 2.stāva zālē. Sumināti tika skolēni par augstākajiem panākumiem novada, reģiona un valsts līmeņa olimpiādēs un konkursos, kā arī skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursos.

Pasākumu atklāja novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, uzteicot skolēnus un skolotājus, bet it īpaši viņu vecākus: “Vecākiem gods un slava! Tas ir liels jūsu nopelns, ka novadā mācās tik apdāvināti bērni.”

Apbalvojumu saņēmēji:

Bauskas Valsts ģimnāzija

  • Andris Kāposts  - 11.klase, 1.vieta ekonomikas olimpiādē, skolotāja Inta Banka;
  • Artis Barkovskis – 7.klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, skolotāja Vaira Karpiča;
  • Diāna Šulce – 9.klase, 1. vieta fizikas olimpiādē, skolotājs Dmitrijs Jemeļjanovs;
  • Diāna Šulce – 9.klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, skolotāja Vaira Karpiča;
  • Elīna Ivanovska – 9.klase, 1. vieta angļu valodas olimpiādē, skolotāja Anita Vallenčuka;
  • Elīza Paula Graudiņa – 8.klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, skolotāja Gunta Dzene;
  • Emīls Jegorovs – 8.klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, skolotāja Lilita Krastiņa;
  • Ēriks Liepa – 11.klase, 1. vieta ģeogrāfijas olimpiādē, skolotāja Inguna Sarguna;
  • Katrīna Segliņa – 12.klase, 1. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē, skolotāja Inese Karūsa;
  • Krista Baranova – 9.klase, 1. vieta bioloģijas olimpiādē, skolotāja Alda Baranova;
  • Linda Spundiņa – 11. klase, 1.vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē, skolotāja Inese Karūsa;
  • Reinis Ozols – 12.klase, 1. vieta vēstures olimpiādē, skolotāja Sarmīte Ābelniece;
  • Roberts Raismans – 10.klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, skolotāja Johanna Adakovskis.
  • Aivis Zons – 11.klase, panākumi Zinātniski pētnieciskajā darbā (reģions), skolotāja Lilita Krastiņa;
  • Annija Ūdrēna – 11.klase, panākumi Zinātniski pētnieciskajā darbā (reģions), skolotāja Ināra Graudiņa;
  • Elīza Kilbloka – 11.klase, panākumi Zinātniski pētnieciskajā darbā (reģions), skolotāja Alda Baranova;
  • Linda Laizāne – 11. klase, panākumi zinātniski pētnieciskajā darbā (reģions), skolotāja Lilita Krastiņa.

Bauskas 2. vidusskola

  • Artjoms Djadjura – 10.klase, 1.vieta krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē, skolotāja Inese Korčevaja;
  • Artūrs Stīpnieks – 10.klase, 1. vieta fizikas olimpiādē, skolotājs Zigurds Bille;
  • Karīna Baļuka – 8.klase, 1. vieta krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē, skolotāja Inese Korčevaja;
  • Māris Puķāns – 12.klase, 1. vieta ķīmijas olimpiādē, skolotāja Anita Zibola.

Bauskas pilsētas pamatskola

  • Dinija Salasgrāve – 8.klase, 1.vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē, skolotāja Ieva Mašale;
  • Elizabete Domokejeva - 9.klase, 1. vieta ķīmijas, latviešu valodas un literatūras un vēstures olimpiādēs, skolotāji Gunta Biršte, Dina Ālmane, Dainis Cipulis. 

Bauskas sākumskola

  • Dāvis Karļuks – 5.klase, 1.vieta matemātikas olimpiādē, skolotāja Līga Kirilko;
  • Katrīna Kreitiņa – 6.klase, 1.vieta matemātikas olimpiādē, skolotājas Linuta Ģerģe, Johanna Adakovska;
  • Marta Tēraude – 4.klase, 1. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (reģiona), skolotāja Sanita Šmite;
  • Keita Kokina – 4. klase, 3. vieta latviešu valodas un literatūras olimpiādē (reģiona), skolotājas Liena Vanaga, Zeltīte Šmite.

Īslīces vidusskola

  • Megija Luņģe – 10.klase, 1.vieta bioloģijas olimpiādē, skolotāja Anita Griķīte;
  • Diāna Sadauska - 7.klase, 1.-2. vieta krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē, skolotāja Skaidrīte Bule;
  • Ieva Linda Šumina – 7.klase, 1.-2. vieta krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē, skolotāja Skaidrīte Bule.

Uzvaras vidusskola

  • Gints Holsts – 11.klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, skolotāja Valda Bičkova;
  • Gustavs Upenieks – 12.klase, 1. vieta fizikas olimpiādē, skolotāja Anna Pūriņa;
  • Mareks Ščerbans – 11. klase, 3.vieta zinātniski pētnieciskajā darbā (valsts), skolotāja Ligita Būmeistare.

Mežotnes pamatskola

  • Viktorija Sokolova – 8. klase, 1.vieta krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē, skolotāja Anželika Orlova.

Bauskas Mākslas skola

  • Elīna Stašāne – 1. vieta Starptautiskajā Vizuāli plastiskās mākslas konkursā Francijā ,,SEJAS VAI MASKAS", skolotāja Aija Ušerovska;
  • Santa Koroļkova – Atzinības raksts tarptautiskajā Vizuāli plastiskās mākslas konkursā Francijā ,,SEJAS VAI MASKAS", skolotāja Mārīte Šulce;
  • Čelsija Nikola Bērtelsone – Atzinības raksts 46.Pasaules skolēnu mākslas darbu konkursā Taivānā, skolotāja Mārīte Šulce;
  • Laura Eze – Atzinības raksts 46.Pasaules skolēnu mākslas darbu konkursā Taivānā, skolotāja Mārīte Šulce;
  • Allija Dzidruma – Atzinības raksts 15.Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā ,,Es dzīvoju pie jūras" -,,Stāsti jūras akmenī" un  4.Starptautiskajā Vizuālās mākslas konkursā ,,Dažādā pasaule" -,,Ūdens melodijas", skolotāja Mārīte Šulce.

Pašvaldība bija sagatavojusi arī naudas balvas, uzslavas rakstus 2., 3. vietu un Atzinības rakstu ieguvušajiem skolēniem un skolotājiem. Tos skolēni saņems skolu svinīgajās ceremonijās.

Visi olimpiāžu uzvarētāji 2015./2016.mācību gadā

Visi konkursu uzvarētāji 2015./2016. mācību gadā

FOTOGALERIJA ŠEIT!

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas